Pat a Mat znovu v akci

Jan Chvojka

Tomáš Eiselt

Zvuk:

Karel Štulo

Sekačka je skvělá. Dabing skečů dabing mi přijde dobrý a vtipný, bavil mě. Celý díl si dabovaný nedokáži představit, ale nezavíral bych před tím dveře, možná to může být fakt dobré. Každopádně film je pohodový a jak jsem si v kině všiml baví dobře děti i dospělí. A protože je to film pro děti, tak hodnotím z pohledu jak se děti smály a jak je to bavilo jdnoznačně musím dát 5.(16.6.2018)

Je velmi příjemné vidět Pata a Mata na plátně, prostě si to lépe prohlédnete. Je vidět, že tvůrci jdou s dobou a nezasekli se v osmdesátých letech a to mě baví, používají solární panely dron tím osvědčeným patmatovským způsobem a to je milé. Film je poskládán, z jednotlivých příběhů jako minulý, pro malé děti je to ideální mají radost z toho , že se sosstředí vždy na příběh a nic jim neuteče. A největší změna je ve zvuku, hudba je od Zdeňka Zdeňka občas si odskočí k takovém pohodovému jazzu je to jiné ale né špatné, hodí se to a pak jsou tam vloženy krátké skeče a pozor v těch se mluví. Rozhodně to nepůsobí rušivě první bylo to překvapení, trochu nás to zaskočilo, ale skeče fungují.(7.6.2018)

Osobně bych ocenil méně prvoplánových gagů a více starého dobrého kutění. Chápu, že dětem to stačí, ale stejně. Přišlo mi zajímavé pozorovat, jak se děti a dospělí smějí jiným věcem. V některých epizodách jsem se ale zasmál třeba jen jednou, naštěstí taková sekačka byla fakt nabitá :-) Celkově mě Pat a Mat ve filmu bavilo o něco více, než toto. Dabované předěly hodnotím kladně za předpokladu, že je to jen "lepidlo" pro kino.(15.6.2018)

Dosud je to za rok 2018 nejlepší komedie. A popravdě ani ne, že by "znovu v akci" bylo super úžasné ale proto, že ostatní jsou výrazně horší. Bál jsem se, že to bude takové retro, protože co se s tím dá ještě udělat? Minulý film byl milý ale říkal jsem si, že v tom možná bylo i trochu nostalgie."znovu v akci" je opravdu krok dál a myslím, že správným směrem. Oba kuťáci se vyvíjej a mají na střeše solární panely a používají dron to co je pro mé děti úplně normální, stejně jako autodráha tenkrát pro mě. Je dobře, že nezamrzli v době vzniku a tímto příběhovým filmem to potvrdili. Je zde nová hudba, kdybych to někde nečetl tak bych to ani nezaznamenal a pak poslední věc předěly mezi příběhy jsou namluvené. Je to najednou překvapení na kterém jsem musel postupně přistoupit od názoru to asi nemuseli až po zhlédnutí celého filmu kdy jsem si říkal "a proč ne, vždyť je to vtipný".(7.6.2018)

Tak já vlastně nevím, vždycky jsem se na Pata a Mata nerad díval, protože jsem byl ve stresu, z toho co vlastně dělali. Tady se sice děcka smáli stejně, ale já jsem byl nevystresován. A čili pro mne to to nebyl takový zážitek jako obvykle... :-) Mimoto je hrozná škoda, že asi byl problém sehnat licenci na hudbu Petra Skoumala, která jim dělá identitu... Skeče velmi dobré, bál jsem se, že ty hlasy budou větší průšvih ;-) Pro mne nej díl s komínem!(8.6.2018)