Reklama

Reklama

Pat a Mat znovu v akci

  • angličtina Pat and Mat in Action Again (více)
Trailer
Animovaný / Rodinný
Česko, 2018, 75 min (Alternativní 72 min)

Obsahy(1)

Přestěhovali se do nových domů, kde na ně čekají nové kutilské výzvy a nové příhody. Pro Pat a Mata není nic problém, ať již se jedná o boj s rojem včel, opravu elektrické sekačky, ucpaný odpad, boj s krtkem nebo stavbu nové skalky. Pro kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká. Vyčistit komín? Postavit nový plot? Naši kutilové si dokáži poradit s každým problémem. Kuťení je pro ně zábava a dokážou si ho patřičně užít. Našim kutilům vůbec není cizí ani moderní řešení a tak se stanou odborníky v užití solární energie nebo instalaci bezpečnostních kamer. (Bioscop)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (41)

Slarque 

všechny recenze uživatele

Další pásmo epizod známých kutilů, a opět to takhle v kuse postupně ztrácí kouzlo. Navíc tu jsou ještě krátké předěly mezi epizodami, které jsou dokonce nadabované. To mi znělo velmi rušivě, za což nemůžou pánové Suchánek a Genzer, ale fakt, že žádné přijatelné hlasy pro vždycky předtím němé postavy nejsou. V telce to šlo, ještěže jsem na to nešel do kina (50%). ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Podľa mňa by si Marek Beneš mal vybrať - buď natočí seriál alebo spraví celovečerný film. Tento snímok je bohapustou zlepeninou všetkých dielov nového seriálu "Pat a Mat nás baví" a takto fušerský kompilát dokáže diváka akurát tak naštartovať, teda aspoň mňa určite. Príbehy fajn, prístup tvorcov otrasný. Jednoducho, pokiaľ ste videli seriál, toto je ozaj zbytočnosť, a naopak. 40 % ()

Reklama

honajz2 

všechny recenze uživatele

Už u prvního filmu mi vadilo, že se vlastně jedná jen o pospojované příběhy (zase, zkuste s Patem a Matem vymyslet námět na celoveřerák...), jenže u prvního filmu to byly ty epizody pospojované. Tady si ani nikdo nedal tu práci pospojovat ty epizody nějak, ne, tenhle "film" působí, jako byste se koukali na maraton epizod Pata a Mata, i s tím, že u každé epizody budou úvodní i závěrečné titulky.A těch epizod je tady asi 10, nepočítal jsem to. Jo, je tu zvláštní jedna věc, to na DVD vyšla delší verze? Všude jsem našel jenom 96 minut a to jsem tam ani neměl předěly s Genzerem a Suchánkem, jak tady ostatní píšou, asi to Benešovi připadalo špatné, tak to vynechal a přidal další epizody. Bohužel, na mě to až tak nefungovalo, pousmál jsem se asi čtyřikrát a většinu času jsem se strašně nudil. Já nevím, když už Pat a Mat jako film, tak jako jeden příběh, ne několik epizod slepených dohromady, jelikož nemám náladu dávat si to jako maraton. Předpokládám, že Zimní radovánky budou to samé. 2* ()

Hanys_ 

všechny recenze uživatele

Klasický celovečerák bych uvítal asi víc. Tohle je zase jako u minulého "pat a mat ve filmu" pouze sbírka příhod (naštěstí tentokrát nových). A zase jako minule, tu prostě některé příhody baví a některé zase ne. Takže fain (navíc první kino se synem se nezapomíná), ale boužel nic víc. PS. Mluvené části kupodivu dopohody. ()

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

Aj takéto filmy ponúka netflix, síce o niečo slabšie ako v prvom filme , ktorý som pozeral s mladším bratrancom. Pat a Mat zabaví proste každého a to je na českej tvorbe niekoľko desiatok rokov. Klobúk dole že táto dvojka tu je dodnes. Síce dabované scénky sa mi tu veľmi nehodili. Stále sa jedná o dobré nápady a za tu hodinu to zbehne veľmi rýchlo. Za tu nostalgiu jednoducho musím. 4* ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama