Rust Creek

Rust Creek

Drama / Thriller / Horor

USA, 2018, 108 min (Alternativní: 103 min)

Jen McGowan

Candi Guterres

Kostýmy:

Alexis Scott
  • Morholt

Zpočátku to vypadalo jako obyčejná lesní naháněčka s burany, ale pak to chytlo druhou linku a to se mi docela líbilo. Jenže i když byla stavba příběhu celkem solidní, což se dá říct i o sychravém vizuálu, ten zbytek stál za prd. Především to bylo neúměrně dlouhé s řadou hluchých míst a nevyšlo to ani herecky. Hermione Corfield byla v pohodě, ale ten zbytek, což platí zejména pro dvojici vidláku a šerifa, stál za starou bačkoru a celou dobu jsem měl pocit, že od takových idiotů hlavní hrdince nemůže nic hrozit. Škoda. 35%(4.2.2019)

• oveckaoa

Ženská jede do Washingtonu na pohovor k nové práci a po cestě se ztratí kdesi v prdeli světa. Co čert nechtěl pomůžou jí dva chlápci, kteří jsou dealeři drog a chtějí si s ní vrznout což ona odmítá tak, že se pobijou a ona uteče do lesa kde jí pomáhá výrobce drog. Standartní survival, kterému bych dal za normálních okolností 3 hvězdy, ale ta pasáž kdy ženská místo, aby utekla pomáhá výrobci drog vařit matroš je tak tupá a nereálná , že za ni hvězda dole.(21.7.2019)

nic co by mělo zaujmout ty,kteří vyhledávají "komfort" lítaček nabušených detektivů .Tohle je obyčejně natočený příběh zoufalců někde v lesích ,kde platí jiné zákony,kam se připlete holka která měla své plány.Stačí jedna chyba ! Jízda z kopce začíná.Dokonce i obsah se shoduje přesně s tím o čem film je.Kupodivu.(24.11.2020)

• Baru.Paprcka

slabota...jediný, co je na tom filmu děsivý je skutečnost, že se to vlastně mů že celkem běžně stát...jinak když ti řeknou, že v noci bude zima, tak první věc co uděláš je, že zahodíš mikinu...a pak taky když kolem letí helikoptéra, tak na ní samozřejmě začneš křičet, protože je jasný, že tě uslyšej...bože...film je za mě ztráta času... 1/5(22.7.2019)

• majo0007

Ozaj amatérske divadlo za pár šupov točené tuto pri Váhu. Najväčší kredit mali asi za demolition oldie Jeepu do jarku. Hneď ma chytali "tušáky odpadu" pri Sawyerovej (to je hlavná, nie moc pohľadná ženská) sebevrave... Milá Jen, toto si dojebala! A bacha! - na kyselinu len s mliekom, odporúča chemický odborník neľútostne 0/100. Rust in Peace!(7.1.2019)