Branky, body, kokoti

(pořad)

Magika82

Tento komediální/satirický pořad mě dlouho míjel. Poprvé jsem jeho existenci zaznamenala až ve výročním stém díle pořadu Jindřicha Šídla. A? Ne, rozhodně nelituji. Ba naopak. Branky, Body, Kokoti s Terezkou Dočkalovou velmi mile překvapil. Kladu si pouze otázku, proč zde do této doby nebyl tento typ pořadu? Na rovinu, bez obalu, bez politické korektnosti, a pojmenovávací věci tak, jaké skutečně jsou?... Nejsem feministka! Ale žena, která rovnoprávnost považuje ve 21. století za přirozenou, a to jak v právech, tak i v povinnostech. Mužskou galantnost odměnuji poděkováním a úsměvem. Sebevědomý a inteligentní muž, nemá zapotřebí "dokazovat" ani svou fyzickou převahu, ani blitím nesmyslů. Je zvláštní, že lesbičky nikomu nevadí. Zvláště v pornu, viďte pánové... Ale pokud jde o gaye, nevyrovnaní, nesebejistí a v některých případech i svou orientací si ne ne zcela jistí "pánové", začnou být více než homofóbní, a potenciálně nebezpeční gayům i sobě. Proč i sobě? Protože pokud nezvracejí nesmysly v bezpečí doma od klávesnice, mohli by od leckterého gaye dostat pořádnou "nakládačku"... A pokud jde o politiky, za mnohé jejich výroky a postoje, bych jim uštědřila pár facek nejraději zase já sama, mít je po ruce.... Takže, Terezko, jen tak dále! ... 100% a 5 hvězd. ()

husokachna

Ano, slečna která říká "...jako nic proti..." a "...a jako ty vole...", to je dokonalé zacílení na čtenářky Blesku pro ženy. A abych trochu vyvážil někdy až nepříjemně agresivní feministickou strunu (jako nic proti), dám jednu hvězdičku za to, že holčena je docela datelná a kdyby mlčela, tak by mi mohla udělat na snídani míchaný vajíčka...ty já rád. ()

PedroPo

Už jsem to na web psal jednou, ale klidně to rád zopakuju: I když Branky, body, kokoti moderuje ženská (a hlavní téma jsou ženské), tenhle pořad má koule! Zatímco si Štastné pondělí Jindřicha Šídla musí vypomáhat hudebními klipy z YouTube, aby nám přeci došlo o čem se mluví, tady je to čistý scénář s pichlavými a trefnými závěry na kterém (podle titulků) dělalo hned několik lidí. A je to na tom znát. Nevím, jak to ten team má vyřešené s autorskými právy, ale určitě mě ty vtipné video vsuvky baví víc, než desetivteřinové části písniček z oblíbeného playlistu J. Šídla. Těším se co přijde dál a dávám plnou palbu. ()

Kmyn odpad!

nejenže je to nechutně afektované a absolutně nevtipné, jak již napsali mnozí, navíc je to totálně amatérské - ani 1 věta neni bez střihu, ale ta dívka to neustále musí číst! úplně je vidět jak jezdí očima v kterých se jí odráží monitor... i kdyby ty pohanky byly vykouřený těsně před natáčením, tak bych čekal, že držitelka Thálie bude schopná si zapamatovat větu ()

topi80 odpad!

Drzý a nekorektní pořad? To už jsou drzejší a nekorektnější i Teletubbies. Tady nám jenom nadšená pionýrka a svazačka propaguje agendu uvědomělé pokrokové nové levice. A kdo by nechtěl světlé zítřky s novodobými svazáky, aktivisty a bonzáčky budovat společně, z toho si aspoň udělají poněkud nevtipný pokus o legraci.. ()

Mordecai odpad!

No Ghoulman to vystihol presne https://www.csfd.cz/film/626677-branky-body-kokoti/komentare/?comment=10954959 Chcelo by to ale dodať, ako by vyzerala reakcia tejto vskutku pokrokovej "dámy" na reláciu z obdobným názvom Šminky Krámy Piče? No asi by sa jej to dotklo a utrúsila by niečo kŕčovité v štýle "pojebaný patriarchát, Duka je kokot a Ty sa pojeb", čo už. Je to kopa argumentačných faulov okorenená "oprávneným" rozhorčením, niečo ako truth speaker čo to proste nevydržal a všetkým nám povedal ako to je a my sa teraz máme z toho posrať. ()

garry odpad!

Feministická knihovnička zrcadla kultury. Tereza Dočkalová proč ten fanatický nenávistný projev? Pitomio, kokoti, prasák ... Nejsme jako oni? Varujme se politické korektnosti jinak skončíme jako v USA. Zbraň v rukách neomarxistů s kterou můžete útočit na každého kdo se vám znelíbí. I když se to tváří ušlechtile. Před 30 lety mě někdo obtěžoval, nevím kdy, nevím kde, ale bylo to hrozné. ()

OzyCox

Je to feministické, je to vtipné a má to nadhled. Jasně, je to jednostranná ukázka pohledu feministek, ale také je to do čtyř minut zhuštěná velká porce gagů a dobře vypointovaných kousanců do maskulinity. To mě jako chlapa dokáže nakrknout, ale když se na to kouknu s odstupem, tak na tom vždycky něco je. Postupem času jsem musel zvednout hodnocení ze čtyř hvězd na pět, protože kvalitu neztrácí, ale naopak vybrušuje k dokonalosti. ()

sirjohn

Bohužel pravdivé narážky na jakoukoliv současnou scénu, z pohledu rovnoprávnosti ve všech oblastech. Názory, že žena by se neměla opíjet jako muž, nebo cokoliv by neměla dělat, je opravdu diskriminace, která do nového času nepatří. Platí to i pro stereotyp muže, který tu je rovněž řešen, zcela rovnoprávně. Hold každé relaci, která to řekne otevřeně. Palec nahoru Tereze, za super výkon! Kdo nevidí kvalitu pořadu, měl by si zamést, chlapci, před vlastním prahem. Kdo nedokáže v sobě připustit, že není pán tvorstva, pak kvalitu a nutnost tohoto pořadu, za mě prostě neuvidí. Egu zdar! ;) ()

darkchipmunk

Holt dokud budou chlapi kokoti, tak asi podobně kontroverzní pořady budou mít smysl. Je mi trochu líto herečky Terezy Dočkalový, že odsírá hejty za text, kterej má de facto předem danej. Sama v jednom rozhovoru říkala, že je v roli, byť je jejímu smýšlení spousta těch tvrzení blízká, a je čím dál víc feministkou. Ale pořád je to role, a navíc evidentně záměrně přestřelená. Bohužel v kotlině plný urážlivejch, ješitnejch joudů, kteří si myslí, že žena si může sama za znásilnění, protože byla s chlapem o samotě, on ji chtěl a jí to zrovna slušelo, je asi těžký pochopit, že jde o nadsázku. Své o tom vypovídají i reakce dotčených prasáků. Smutné. ()

trawson

Příjemná, pohledná a správně ujetá moderátorka, občas trochu lehce přes čáru ale vtipná podívaná na aktuální témata. ()