Reklama

Reklama

Vraždy podle Agathy Christie - Série 1 (2009) (série)


Mrtvá na polštáři (S01E09)

(epizoda)
  • Francie Petits meurtres d'Agatha Christie: Un cadavre sur l'oreiller, Les
Krimi / Drama / Mysteriózní
Francie, 2011, 1 h 35 min

Obsahy(1)

Probudil se vedle mrtvoly, ale bez jediné vzpomínky na to, co se odehrálo. Epizoda z francouzského detektivního cyklu podle Agathy Christie. Byla by to jen jedna z bouřlivých nocí, na kterou by komisař Larosiere ihned zapomněl, kdyby se ráno neprobudil vedle mrtvé dívky. Bohužel se jednalo o bývalou prostitutku z domu, kam se Larosiere občas chodíval odreagovat. Rázem se pro všechny stává podezřelým číslo jedna, a je zatčen. Uprchne, protože se domnívá, že jedinou jeho nadějí je vypátrat skutečného vraha. Inspektor Lampion zůstává samozřejmě věrný svému šéfovi. (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

Dzony 

všechny recenze uživatele

Inspektor Lampion, nebo jak se jmenuje, je odporná postavička, která zde svými homosexuálními praktikami sráží film úplně někam jinam. Celé je to jako velká oslava volného a nezávyslého sexu, což jistě Agatha takto nenapsala ( myslím ). ()

troufalka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Smím už jít?" "Ano, ale musíte nám být k dispozici." "Samozřejmě, to je i heslo našeho domu!"                                    Z cyklu Vraždy podle Aghaty Christie. ()

Reklama

Aky 

všechny recenze uživatele

Je to opravdu spíše na motivy než dramatizace, ale nemyslím si, že by to výsledku uškodilo. Francouzský nátisk britské detektivce dodal lehkost a vtip, nechyběla mi ani slečna Marplová, opravdu jsem se pobavil. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama