poster

Trny v údolí květin (S01E24) (epizoda)

 • Německo

  Dornen im Tal der Blumen

Drama / Romantický

Německo, 1998, 1 h 29 min

Režie:

Dieter Kehler

Předloha:

Rosamunde Pilcher (povídka)

Scénář:

Gabriele Kister

Kamera:

Winfried Kleist

Producenti:

Claus Beling
(další profese)
 • ARI50
  *

  Opět zamotané předvídatelné ale co už, Šarlota učitelka po nehodě Emilii mámí se jak se dá čekat sblíží s jejím tatíkem časem bude dítě a vše skonči krásně jak má.(24.12.2016)

 • jasanka
  ***

  Ale no tak... Tak hrozné to určitě nebylo. Zajímalo by mě, kolik lidí, kteří film hodnotili, ho opravdu viděli. Nejsem žadný fanda Rosamunde Pilcher, byl to zatím jediný film, který jsem od ní viděla. Ano, jsou tam nelogičnosti a herci tedy taky nic moc, ale jinak jde o ideální příběh k odpočinku po dlouhém dni.(16.9.2011)

 • Idée_fixe
  *

  Kdysi jsem se na jednom z koncertů brněnské filharmonie poprvé setkala s hudbou Richarda Blackforda (název skladby si již nepamatuji), a dost mě zaujala, takže když náhodou začal v TV tento film, kde byl R. Blackford uveden coby autor hudby, těšila jsem se, ale byla jsem dost zklamaná. Hudba neslaná nemastná, děsné přeslazená, kýčovitá.... Chápu, že k tomuto filmu se hodí, ale pro mne teda úplně mimo. Ta sklaba na koncertě byla perfektní - prostě typická moderna 21. století. A jak se tak dívám na výčet filmové hudby páně R. B., bude to asi vše v podobném "sladkém" stylu, škoda... Ale k filmu: Absolutně nechápu jednu věc. Proč se ta ženská nechá šikanovat tou puberťačkou natolik, že kvůli tomu opustí svého nového partnera (i s jejich společným mimčem v břiše), se kterým dokonce chystá sňatek, a co hůř - hodlá si vzít svého ex, kteréhožto navíc moc nemusí!!! Tedy chápu, že neustálá vysírka od té holky není žádná selanka, kór v těhotenství, kdy má být o to víc v klidu a pohodě, ale tohle mi už přišlo fakt přes čáru. No ještěže nakonec (překvapivě :)) vše dobře dopadlo. :-D(27.3.2018)

 • MiCM
  *

  Byl to opravdu velmi slabý film a byl naprosto ale naprosto o ničem film, ale viděl jsem teda ještě podstatně horší filmy, ve kterých nejsou ani ty záběry na pěknou přírodu, a ještě hraje naprosto nesnesitelná nekonečná monótonní hudba, která se absolutně nehodí k filmu a fakt se vůbec nedá ani poslouchat..(20.3.2009)

 • TonoM
  odpad!

  Bez komentáře to je OMYL ! 0%(27.11.2015)