Reklama

Reklama

Rosamunde Pilcher


Padající hvězda (E47)

(epizoda)
  • Německo Sternschnuppen im August (více)

Obsahy(1)

Zvěrolékař John Higgins se po třech letech pobytu ve Skotsku vrací ke své matce. Stále miluje Emily, svou bývalou snoubenku,která se provdala za úspěšného chovatele koní Rogera Trevorse. Jejich manželství ale příliš šťastné není. Dcerka jim zemřela v osmi měsících na zánět mozkových blan a manželé se od té doby vzájemně odcizili. Rogerova sestra Penny, právnička, je zase zamilovaná do Johna. Zpočátku se zdá, že se John s Penny sblíží, jenže Emily není kjeho pozornostem odmítavá, a tak se nakonec John a Emily do sebe znovu vášnivě zamilují. Jenže poté, co Roger absolvuje po banálním úrazu vyšetření, přijdou lékaři na to, že trpí nevyléčitelnou chorobou a že mu zbývá poslední rok života. Emily se to dozví a rozhodne se s manželem zůstat. John však o pravé příčině jejího rozhodnutí nic neví a chce znovu odejít do Skotska (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (9)

Skuby47 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jeden z mnoha romantických filmů natočených podle románů Rosamunde Pilcher. Každá doba má svoje autory románů určených pro ženy. U nás to kdysi byla Karolína Světlá. Škoda, že podle jejich vesnických románů nebylo natočeno víc filmů než se uchovalo v archivu pro pamětníky z prvorepublikové produkce. V současné době plné akčních krváků a hororů je to film pro ty, kdo hledají něco oddechového bez potoků krve. I takoví diváci platí koncesionářské poplatky a mají na své pobavení nárok. Nehovoře o tom, že se jedná vesměs o snímky nepříliš nákladné určené pro dopolední vysílání, kdy je přítomno jen málo diváků a je to pro tento žánr ten správný čas. Když nic jiného, tak lze ocenit krásné prostředí v němž se příběh odehrává. Tento snímek nebyl sice nikterak převratný, ale byl sledovatelný. ()

Radim odpad!

všechny recenze uživatele

"Slibme si, že už se nikdy nerozejdeme. Ať se stane cokoli." Vydržel jsem to celých 20 minut. A pak jsem se musel jít vysprchovat. ()

Chupacabre 

všechny recenze uživatele

Rozhodně pěkný film. Tady se to vaše hodnocení nikdy nezmění, v tom je váš problém, tohle vám fakt nejde a nikdy nepůjde. Jo jestli jsi vydržel pouze 20 minut, tak jsi určitě nemohl slyšet to co tady říkáš ... zkus se vysprchovat znovu, zapřemýšlej, než něco příště uděláš. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama