Padající hvězda (S01E47) (epizoda)

• Německo

Rosamunde Pilcher (povídka)

Marlies Ewald

Hartmut Lange
  • Radim

"Slibme si, že už se nikdy nerozejdeme. Ať se stane cokoli." Vydržel jsem to celých 20 minut. A pak jsem se musel jít vysprchovat.(12.8.2008)

• BoncheR

Buď miluješ, alebo nenávidíš...Ja volím pre tú druhú možnosť...:D(23.6.2011)

• Skuby47

Jeden z mnoha romantických filmů natočených podle románů Rosamunde Pilcher. Každá doba má svoje autory románů určených pro ženy. U nás to kdysi byla Karolína Světlá. Škoda, že podle jejich vesnických románů nebylo natočeno víc filmů než se uchovalo v archivu pro pamětníky z prvorepublikové produkce. V současné době plné akčních krváků a hororů je to film pro ty, kdo hledají něco oddechového bez potoků krve. I takoví diváci platí koncesionářské poplatky a mají na své pobavení nárok. Nehovoře o tom, že se jedná vesměs o snímky nepříliš nákladné určené pro dopolední vysílání, kdy je přítomno jen málo diváků a je to pro tento žánr ten správný čas. Když nic jiného, tak lze ocenit krásné prostředí v němž se příběh odehrává. Tento snímek nebyl sice nikterak převratný, ale byl sledovatelný.(18.11.2017)

Rozhodně pěkný film. Tady se to vaše hodnocení nikdy nezmění, v tom je váš problém, tohle vám fakt nejde a nikdy nepůjde. Jo jestli jsi vydržel pouze 20 minut, tak jsi určitě nemohl slyšet to co tady říkáš ... zkus se vysprchovat znovu, zapřemýšlej, než něco příště uděláš.(20.5.2009)

• Greenpeacak

Nemám rád tieto presladené romániky a lá Pilcherová. Toto už je fakt moc aj pre romantikov a romantičky.(18.1.2010)