Pilot (S01E01) (epizoda)

Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 2019, 42 min

 • Gardis
  *****

  Začátek pokulhával, ale i tak pilotní díl, mě nadchnul. Těším se na další pokračování. Doporučuji.(18.1.2019)

 • Mr.Ward

  Pilot se povedl a vypadá to, že tenhle reboot bude fajn. Snad se z toho nestane další Star-Crossed, sledovanost se udrží a The CW to nezařízne po první sérii. Pár sérií po 13ti dílech bych určite bral. Uvidíme co se z toho vyklube dál.(21.1.2019)

 • MoiJe
  *

  Telenovela se vsim vsudy a mimozemskyma genama navrch. Nesympaticke.(30.1.2019)

 • Lenka.Vilka
  *****

  My starší si pamatujeme první seriál o Roswellu. Ale už jsem starší, takže moje obavy byly oprávněné (Čarodějky podle traileru ani nezkusim). Julie Plec, kterou nevím zda milovat či proklínat za její práci pro CW. A samozřejmě tváře herců, které známe z CW. Nebudu ve své povrchnosti lhát. Kdyby Maxe hrál někdo jiný, ani pilot nezkusim. Plusem je, že nejme na střední (kromě flashbacku, aby bylo jasné, že ty dva jsou pro sebe muci). Protože už mám dost herců, kterým je třicet a hrajou šestnáctileté. Minusem jsou za mě zakonponovane menšiny v kombinaci s faktem, že se to děje (viz současná politika), přestože to je stále cílené na pubertální dítka. Tak trochu se to drží osy původního seriálu, tak jsem zvědavá, co se stane dál a na rozdíly. Nevím jak s předlohou, ta u nás nevyšla. Druhý díl zkusím. Jenom se to nesmí brát vážně. Dávat to na jiné stanici než CW, tak určitě jo. Takhle čistě na relax. Ale podle toho co jsem viděla, mám obavy z Star-Crossed 2.0, snad nám to nezruší po první sérii ;)(18.1.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace