Madhuri

Pro mě osobně zatím zklamání. Možná na tom má podíl má osobní nenávist k postavě Poa Damerona, kterého nemůžu vystát už ve filmech ale tady, se jim podařil nějakým zázrakem, udělat ještě otravnější. Hlavní hrdina mi přijde hrozně nezajímavý stejně jako místo, kde se asi bude většina příběhů odehrávat (ta plošina). U postavy zelenýho mimozemšťana (nová rasa, tak nevím jestli už má někde jméno) jsem si říkala co to sakra...?! Protože to je taková velmi zvláštní postava...Asi nejvíc mi tu ale vadí ta animace- když už to mělo být ve stylu anime, proč to neudělat klasicky 2D a nervat do toho, proboha jakési CGI.A ty barvy jsou strašně divný, takový nevýrazný, vyblitý, nesytý....Už asi týden se snažím přemoct a kouknout na druhý díl, kde by se měla objevit má oblíbená Phasma, ale pořád se k tomu tak nějak nemůžu odhodlat. ()

Oxik49

Začátek fajn. Jako obvykle jsem vítal přírůstek ve formě červeného TIE interceptoru a jeho pilota. Nicméně ze zbytku se vyklubala opět stejná sluníčkářská povstalecká rádoby vtipná propaganda jako ze série Povstalci (a ostatně i ze sequelů). S ohledem na název a zaměření seriálu pochybuji, že mě následující epizody přinutí změnit názor. ()