Keď hlava rodiny uzavrie dohodu so samotným diablom, zvyšku nezostáva nič iné, ako navštíviť staré rodinné sídlo, v ktorom nájdu potrebné odpovede na všetky nezodpovedané otázky. Každý jeden z nich by však mal byť pripravený na to, že boj s temnými silami prináša v prvom rade utrpenie, ktoré môže byť horšie, než samotná smrť. (*CARNIFEX*)

helraiser

Tak tahle indonéská demonická lahůdka je opravdu něco. Prakticky celým filmem prostupuje neskutečně hustá atmosféra. Milovníci gore si také příjdou na své, některé scény jsou opravdu lahůdkové. Černá magie na nás kouká prakticky z každého záběru a masky jsou opravdu na vysoké úrovni, jeden by nevěřil vlastním očím. Tohle je prostě podívaná kterou si každý fanoušek hororů jistě užije. Tleskám, toto se prostě povedlo. ()

Shanen29

Pro mě velmi dobrá jízda od Tjahjanta,který přifrčel s hororem Macabre (2009) a tímto si mě získal.Sebelum jenom dovršilo jeho dílo .Opravdu se je na co dívat už i k vůli velmi dobře zvládnutým efektům. ()

Solverino

Celkem slušný gore, jen ty postavy se chovaj jako ty největší paka pod Sluncem, škoda, chtělo by na to trochu zapracovat. Taková banda přičmoudlejch ochotníků, co přehrávaj jako prase, chvílema až komický. ()

Mamlas

Pomalé, užvatlané, nějaké asi posedlé osoby tam jsou, nějací asi duchové či čertíci bertíci, pár nezajímavých postav, které mi byly všechny buřt. Prostě Asie. Normálně se na to dívat nešlo, zkusil jsem to dvoj a pak čtyřnásobnou rychlostí. Nepomohlo, vypnuto. (11%) ()

Pitryx

Slibný začátek, po kterém následuje zbytečně dlouhá pasáž rozhovorů v domě. Zase se rozebírá kdeco, ale hlavně se nejde k jádru pudla. Ty retrospektivy si taky mohli strčit někam. Masky víceméně v průměru, trikaři se nějak zvlášť také nevytáhli. Přesto se na to dá koukat, protože místy to spád má. Některé scény se povedly. Pochvala kameře a hudbě. A bylo to zbytečně natahované na konci. Dáme zlatý střed, tady padesát.   ** A PŮL ()

djbarrel

Nemůžu říct, že by film byl vyloženě špatný, ale asi mi na něm vadí, že posledních minimálně 10 let jsou skoro všechny asijské horory jako přes kopírák. Jak budování atmosféry, tak triky, prostě tak nějak všechno. Celou dobu jsem se nemohl zbavit dojmu, že jsem to vlastně už viděl. 40% ()

jkpj22

Přirovnání k Evil Dead se opravdu nabízí. S jedním rozdílem - tohle je mnohem lépe zahráno. Herecké výkony jsou opravdu strhující. Čtyři hvězdy! ()

Naghavi

Silnější čtyřka...Indonésie dokáže překvapit a není to náhoda, pár dobrých kousků tato země vyplodila, Macabre bych zmínil... Skvělé masky, hudba i herci, příjemný a pořádný horror, kde se pořád něco děje. ()

Ace.A.T.L.

No, proč by ne. Neni to sice úplně můj šálek kávy, protože mi přijdou asiati ve scénách, kdy hrajou hrůzu, dost přestřelený a přehrávaji, kdykoliv se to dá, ale jinak to je fajn. Holt některý ty herecký výkony a nelogický chování postav, člověkovi srazí ten požitek o kus dolu, ale v globálu je to příjemný. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

Boby93

V pohodě stravitelný horor, který v mnoha ohledech předčí Hollywoodské kino trháky hororového žánru. Hustá atmosféra, krvavé hody na kterých si tvůrci dali záležet, přiměřená stopáž. Kvalitně zfilmovaný krvák, a jsem rád, že jsem tak nějak dostal to co jsem chtěl. 70% ()

pyzma84

Tak tri základné problémy filmu vidím v prílišnej fixácii na vlasy, hlavná hrdinka by si mala dať do poriadku potné žľazy a film trval presne o hoďku a 50 minút viac, ako by mal. Dva bodíky za rozkošné zlomeniny, útulnú vilku a celkom podarené masky. ()

Mykie

Indonesky Evil Dead lehce riznuty Drag me to Hell berouci si to nejlepsi z hororu o demonech. Atmosfera tak husta, ze by ji tezko rozkrajel i Ash svoji motorovkou. Vsudypritomny strach, hnus, krev, spina a skvele vytvoreny i nasnimany demon zajisti, ze si div nehryzete nehty i s luzky. Na to, jak okate se film nekterymi filmy inspituje, je tam i dost originalnich napadu (epizodka v detskem pokoji nebo přetahování o dvere). Az na prkenne herce tak prevlada spokojenost a tesim se, jaky nechutny pokrm Timo pripravi priste. ()

lineker

Na rovinu přiznávám, že na ty čtyři hvězdy se složila děsivost, masky a naprostá šílenost, která v poslední půlhodině vygraduje v něco doslova nevídaneho. Naroubovat na tohle všechno nějaký dějový nehloupý zaklad který působí věrohodně, zbavit postavy idiotského chování, tak jde o vskutku po čertu ďábelský kousek. ()

Dalajlada

Velice slušné. Morbidní až na půdu, ikdyž to vykazuje prvky svetových horrorů. Potvora si stoupne a začne řvát, místo aby jednala... Masky solidní a atmosféra dosti tísnivá. Je to ale zbytečně dlouhé. Pěkná hlavní hrdinka lahodí oku. ()