Reklama

Reklama

Padesát odstínů černé

  • USA Fifty Shades of Black (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Držte si kalhotky i bránice, do kin přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie „Padesát odstínů černé". Stejně jako šedé bestsellery přináší některá šokující odhalení a hned tím prvním je, že erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! Emotivně vypjatá a děsně vážná romance si pořádný výprask hrubozrnou a přímou legrací prostě zaslouží. Cílem proto tentokrát nebudou erotogenní zóny a odvážné představy, ale především centra smíchu. Co kdyby byl Christian spíše Black než Grey, prachy získal dost pochybným způsobem a v posteli by byl úplně marný? (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Simbet

Ach né" Se teprve chystá... Kurevská vybíječka až výtah dojede,... 

tohle má aspoň nějaký smysl točit. protože se prostě beztrestně bere na mušku a totálně trhá na kusy tu kurržensky debilní předlohu... ze které jsi nejspíš v kině pod sebou měla malou loužičku že? 

na příspěvěk reagoval Simbet

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Simbet

Simbet (hodnocení, recenze)

Ten název mě v první chvíli vyděsil: "ach né, další odstíny", pak jsem si četla obsah a říkám si: "to by mohla být sranda", pak jsem se podívala na trailer a... beru zpět, vypadá to na další "ach né"

na příspěvěk reagoval Kobain, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Apolskis

Tak pořád lepší než kdyby jsi si tam přinesl.. kameru....

Hulení podporuje vrozenou fantasii, člověk si to pak jako víc užije a podle toho vypadá pak i to hodnocení. :D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Apolskis

Věřil, mě v kině téměř křísily po té co mě jedna paní téměř umlátila kaBELKOU..  když jsem se začal smát a prskat smíchy u SPECTRE?! :D

Já osobně si myslím že čisté komedie, kde není nějaká akce či fantasy prvek co vynikne právě v kině, je zbytečné na to jít... Jako že Disaster Movie.. to už je sakra let jako! :D

na příspěvěk reagoval Apolskis

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Apolskis

Taky bych řekl můj zubatý příteli... :D

Není to špatný nápad, na taak špatný film udělat parodii. Ale takové perli by měli rovnou směřovat na DVD... tohle postrádá absolutně sysel spát do kina. 

na příspěvěk reagoval Apolskis

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Hees

Hees (hodnocení, recenze)

Myslím, že to má isté lepšie hodnotenie ako "originál" :D.

Laxik

Laxik (hodnocení, recenze)

Hm, jak tak koukám na trailer, pokud budu se chtít zasmát, kouknu radši na Šedej originál.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Vypadá to skvěle, zasmál jsem se už v traileru. Samozřejmě se tohle nesmí brát vážně, ale 50 odstínů sraček to určitě překoná. 

na příspěvěk reagoval TheDon

willy1

willy1 (hodnocení, recenze)

Kravina světa tohle -____- a koukám že tvůrci asi moc zkušeností nemají a je to taky dost vidět...

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Hádám že to bude parodie která se celou stopáž bude odehrávat ve tmě ze samí my černochy... Strhují dabing a gegi obstará FADBOY který se již několik dnů dopředu nepřetržitě futroval hrachovou kaší! Dělat parodii na fekál kterým FSG bezpochyby je... má ambice na né rovnou dvd, ale za stálého míchání lejeme pozvolna do hajzlu!

Reklama

Reklama