Velké šéfky

• USA Like a Boss (více)

Nejlepší kamarádky Mia a Mel (Tiffany Haddishová a Rose Byrneová) provozují kosmetickou společnost, kterou společně založily, a zažívají nejlepší období svého života. Finance jim však záhy začnou přerůstat přes hlavu a lukrativní nabídka od nechvalně proslulé královny kosmetického průmyslu Claire Lunové (Salma Hayeková) je příliš lákavá na to, aby se dala odmítnout. Celoživotní přátelství Mel a Miy je rázem ohroženo a jejich obchod s krásou se povážlivě zvrtne. (HBO Europe)

fafejt001 odpad!

FILM pro holky , kreré by chtěli , aby jim chlap vyšukal mozek z hlavy . Pro normální holky tento film totiž rozhodně není . Scénaristé jsou budˇ mišuge nebo hysterická chlípná prasata . SORRY jako . Ovšem PROOOOČ v tomhle bahně hraje i Salma , neeeeeeeechápu . Jěště , že jsem tuhle stupiditu neviděl do konce .To bych faaaccct nedal . Prostě stupidita na třetíííííííííí . Hnus velebnosti ! ()

čertíček

Nikdo nečeká trhák jako Titanic :) a kdo jo - smolík ... ale k odpočinku nedělního večera - pro ty co mají rádi vostřejší humor _ dobrý :D ()

Carcooli

Moc nechápu ty komentáře tady. Je mi jasné, že tahle vyloženě holcici komedie asi nezaujme typka po 40, který sedí doma na gauci bez děti a manželky. Ale pro nás holky, matky je tohle příjemná komedie s par hodně ulitlymi momenty, u kterých jsem se fakt z plných plic zasmala: po Matkach na tahu tohle zařazují mezi své oblíbené komedie Takže holky - nenechte se zmást a pusťte si to :) ()

xray0045

Genderove to bylo vyvazene takze si amici mohou udelat carku. Jinak je to sracka. Salma jeste nikdy nebyla osklivejsi. Komedie ktera poistrada humor a nahrazuje ho trapnosti. Pribeh tisickrat omlety. Proste ztrata casu. ()

McGuffin

Obě Velké šéfky, Like a Boss nedělají nic jiného, než pracují, ale nakonec jde o ryze soukromý konflikt. Je něco, co životní kamarádky rozhádá? Peníze? Intriky? Pokud fandíte přátelství a snášíte vulgarity, které do jednoduchého děje a úst ženy scénář implantoval, jste zde správně. Jestli vám nevoní, přepněte. Takže tak, o ženách, co se chovají jako muži a nosí šaty, jen těžko říct, co je baví víc. https://www.macguffin.cz/ ()

peproch

Na téhle komedii oceňuji práve její adekvátní délku, nějakých 80 minut. A to přesně stačí na charaktery, jejich drama, zápletku a záplatku nakonec. Výborné je to k dopolední kávě, nebo při snídani, hned pak zavoláte kamarádkám a ujístíte je o tom, že je super že je máte a svoláte se na nějakou akcičku. A nezapomeňte že platí, jak to je ve filmu řečeno, sex ve snu je lepší než v reálu. ()

Rumbambule

Dvě nezralé, vulgární ženy v podstatě ve středním věku možná tak trochu dospějí... Zajímavý kontrast absolutně neženského chování v tak ženském prostředí, jako je kosmetický průmysl. Film, který vás nenadchne, ale možná trošku urazí. Prostě kravina. ()