poster

Zázračný lékař (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Československo, 1983, 18 min

Režie:

Alexej Nosek

Scénář:

Jiří Melíšek

Hudba:

Luboš Fišer
 • LadyPupu
  **

  Tady je vidět, že ani ten Sovák všechno nezachrání. Vtipná je jeho komunikace s Fišerem ("To jako chcete tvrdit, že člověk by měl držet hubu doma před kytkama?"), ale celkově to žádný šlágr není.(13.1.2016)

 • EKLEKTIK
  ****

  "Podívejte se na pohádku, jak si Bolek a Lolek, hráli na tatínka a na maminku." Roztomilý příběh plný sukulentů, slepic a králíků s Jiřím Sovákem v roli lidového léčitele, jehož bába ještě v osmdesáti sbírala léčivé byliny a od kterého za vyléčení, dostanete na cestu kaktus a dobrou radu, že když je člověk vlídný k rostlinám, je potom vlídný i k lidem, ale který je nakonec nejšťastnější, bez lidí.(19.9.2015)

 • Tommassi3
  **

  " Ty jsou krásný !! Ještě před chvílí se mi zdály, jako když do kedluben nastřílíte prasečí štětiny.. Ale teď už jsou krásný !!" ;) Dík bakalářské příslušnosti, a tak i zejména krotké stopáži, platí Zázračný lékař za docela pohodovou záležitost v hlavní roli s Jiřím Sovákem, který si po letech střihnul variaci svého legendárního Dařbujána.. Těžko hádat, zda by tahle povídka dopadla lépe nedostat ji do rukou bezkrevný Saša Nosek, když ani povětšinou velmi šikovný Jiří Melíšek nepřišel s žádným zrovna dvakrát zajímavým skriptem.. Jen pár hodně vtipných hlášek a pointa s křečovými žilami..(23.9.2015)

 • rakovnik
  ***

  Díky krátké "bakalářské" stopáži tento příběh celkem rychle ubíhá, i když humor by člověk pohledal. Příběh ovšem také rychle skončí, aniž bychom se mohli potěšit nějakou vtipnou překvapivou pointou. Jiří Sovák je však jako obvykle roztomilý.(23.9.2015)

 • argenson
  **

  Jediný záblesk humoru proběhne hned v začátku, kdy pěstitel Sovák v rádiovce svůj oblíbený kaktus falického tvaru oslovuje vlídně Robertku.(18.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace