Duncan Vizla (Mads Mikkelsen) je jeden z nejlepších nájemných zabijáků na světě. Do důchodu mu zbývá pár týdnů, a tak by se rád uklidil někam, kde si počká na tučný důchod. Nakonec se ale nechá zlákat na jeden poslední kšeft. Během něj zjistí, že skutečným terčem měl být on sám. Asi by to nechal být, ale když je vystopován zabijáky nastupující generace, rozhodne se vypátrat, kdo za tím je, a pomstít se. (FoxMulder)

horskejvlk

Mě se to líbilo správný “ německý slizký, trapný, humor” byl přítomen, příroda super a akce také. Polar jak je u Němců zvykem neví jestli točí komety nebo thriller. RUBY O FEE samozřejmě bonbonek. ()

Martyrium

Hrozne ale hrozne nesúrodé. Na jednej strane máme super vážneho Duncana s "tajomnými" flashbackmi. Na druhej strane máme bandu detí, ktoré sa hrajú na super cool hitmanov. Smiešny Badguy je tiež len karikatúrou a motivácia postáv je často krát absolútne odveci. Pár vydarených scén, ktoré však balansujú na tenkom ľade efektnosti a zbytočnej efektnosti to nezachránilo. John Wick je v tomto žánri absolútne iná liga. Zapamätateľná scéna: Takmer nič, možno jedine šukačka so Sandy v chate. Ta bola celkom fajn. ()

mistrpropr

Celkem v pohode rubacka, ale kdo delal ten casting, tvl??? Mikkelsen cool sympatak, uvodni scena dobra, dokud se tam neobjevi ultra mega super husty zaporaci 🙈 v takovymhle filmu musi sestava vypadat jako treba v Sin City, kde se jim to da verit, ale tady??? Hlavni zaporak oteklej Kozub, kterej neni ani charismatickej, ani vtipnej, ani cool, ani demonickej, ani nic podobnyho, je to jenom trapnej prehravajici debilek na pest a ma to bejt "velkej sef" zabijaku, hmm, ok. V tymu zabijaku je treba nejaka cinanka, ktera si umi hustokrutoprisne namalovat jedno voko a pozor obcas i jinou barvou (!) husty! 👍 zabijaka ji fakt nejde verit a působí dost trapne. Ten zrzavej idiot se tam nastesti moc nevyskytuje a pak sebou jeste z nejakyho duvodu sebou vsude tahaj neustale vyjetou smazku... Dvojku bych urcite bral, ale s nejakejma poradnejma protivnikama, ne s blbeckama, ktery az na Knoxvilla zabijej jenom neozbrojeny civily a pak dostanou na budku... Slabsi 4* ()

Honzyg

Jedná se o na nic si nehrající jednoduchý akčňák s ošoupaným námětem a nesmrtelným hrdinou, ale je natočený tak dobře, že po celou dobu bezvadně baví. Mads Mikkelsen je ve své roli vynikající a těch pár míst, kde si to scénárista až příliš zjednodušil naštěstí nesráží celou tuhle srandu do kolen. Jako oddechovka na večer to funguje výborně. ()

kusl

No, přemýšlel jsem, jestli dát 2 nebo 3 hvězdičky. Nakonec jsem dal 3(spíš zaokrouhlený 2,5), ale jen kvůli Madsovi, tomu nejde nefandit. Jinak ale dost bída. A-team, který ho měl vyřídit, byla banda tupanů. Hlavní záporák byl sice fakt nesympatickej až hrůza, ale spíš tak nějak směšně. Možná to byl záměr, ale mě to nějak nesedělo. Byly chvíle, kdy jsem to chtěl přetočit, ale když ležíte doma 3 dny s Covidem, tak jsem to zvládnul celý. Pokud to vynecháte, tak vůbec o nic nepřijdete. ()

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

06.05.2021

Herečka Blake Lively (Mělčiny, Město) bude produkovat a zároveň si zahraje i hlavní roli v nové chystané adaptaci drsného komiksu Lady Killer pro Netflix. Scénář k filmu napíše Diablo Cody (Juno,… (více)