Reklama

Reklama

VOD (1)

Duncan Vizla (Mads Mikkelsen) je jeden z nejlepších nájemných zabijáků na světě. Do důchodu mu zbývá pár týdnů, a tak by se rád uklidil někam, kde si počká na tučný důchod. Nakonec se ale nechá zlákat na jeden poslední kšeft. Během něj zjistí, že skutečným terčem měl být on sám. Asi by to nechal být, ale když je vystopován zabijáky nastupující generace, rozhodne se vypátrat, kdo za tím je, a pomstít se. (FoxMulder)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (284)

Cl3ricK 

všechny recenze uživatele

Docela dlouho jsem váhal, mezi 2 a 3 hvězdičkama. Pak jsem si ale řekl, ten film měl až nechutně zběsilý střih (moc toho nešlo vidět), režisérsky to moc nedrželo po hromadě (byl to fakt chaos), hlavní Boss byl jedno velké WTF a upřímně Mads mě jako ultimativní zabiják taky nijak nepřesvědčil. Jedno shlédnutí asi neuškodí, ale očekávání bylo přeji jen větší. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„KDYŽ NAŠI AGENTI UMŘOU VE SLUŽBĚ NEBO PŘI NESPECIFIKOVANÝ NEHODĚ, KLAUZULE V JEJICH SMLOUVĚ UVADÍ, ŽE VŠECHNY PENÍZE ZŮSTÁVAJÍ FIRMĚ...“ /// Fajn pohodový a uvolněný tempo. Navíc zabíjení už dlouho (možná od Sejmi je všechny) nebylo tak zábavný. Násilí... jo, jo. Toho je tady fakt dost! Dojde i na mučení... takže Netflix si v klidu může odškrtnout ze seznamu přání - „natočit nepřístupnej film“. Což je mimochodem dobře. Špatnou zprávou je, že tady vo nic jinýho v podstatě nejde. Scénář je mix všeho možnýho s podobnou tématikou, ale já už dlouho neviděl Mikkelsena v akci. Jako vůbec. A stejskalo se mi po tom jeho vážným ksichtu. Takže nepřekvapí, že týhle jeho Netflix „One man show“ dávám palec – víte co, rovnou tři! – nahoru. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Komiksovou sérii „Polar: Came from the Cold“, kterou stvořil Viktor Santos, neznám. 2.) Ujíždím na bezduchejch píčovinách (navíc v nich hledám přidanou hodnoutu.). 3.) Thx za titule „mindhunter29“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE **** NAPĚTÍ * ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele

Ne. Urážka všem dokonce i průměrným akčním filmům a Johnu Wickovi obzvláště - to často skloňované přirovnávání snad ani nemůže být myšleno vážně! Polar se navíc pyšní jedním z nejdebilnějších "akčních vyvrcholení" všech dob, to nejlepší holt přijde už v polovině, a pak se jede na čtvrt plynu. Zmáknul jsem to jenom kvůli Madsovi a zajímavě dávkovaný brutalitě. Jinak vážně přestřelený experimentální meh. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Nerad dávám podobným filmům průměrná hodnocení, protože jejich potenciál je nadprůměrný. Takže zaokrouhlím nahoru, i když mě to bavilo jen o málo víc, než sterilní a bezduché filmy o Mr. Wickovi. Ale: Vizla je přece jen zajímavější a propracovanější postava než Wick (jen ty jeho výčitky svědomí a slzičky v očičkách mi v řežebném comicsfilmu příliš nevoněly), Mads je lepší a zajímavější herec než Keanu, stojí proti němu parta opravdu výjimečných exotů (jeden z nich má ke konci triko s nápisem АДИДАС, to chci!), několikrát jsem se od srdce zasmál (což se mi u Wicka myslím nepoštěstilo), docela mě překvapilo rozuzlení a docela se mi líbila Vizlova smutná hispánská chráněnkyně s takovým tím typem obličeje, že byste jí mohli tipnout na dvacet stejně dobře jako na čtyřicet. Ale objektivně je to hrozná krávovina, takže středoproudaři a lidi s pravítkem v zadku jděte radši o film dál. ()

Figu 

všechny recenze uživatele

Nadšení!!! Tomuhle filmu nechybí nic! Drsnej klaďas, kvéry, nože, krásný holky, sex, adrenalin, drogy, domácí mazlíčci, tempo, nasazení, akce, krev, zajímavý rozuzlení!!! Ano ano, velký díky Netflixu za další skvostnej akčňák, díky Ellmariachimu za bomba doporučení, díky Mikkelsenovi za starou školu, díky Winnickoé a O. Rubyové za oku lahodící výkony a díky Knoxvillovi za velice krátkou účast!!! 90% ()

Galerie (19)

Zajímavosti (5)

  • Filmovanie snímky prebiehalo v Kanade, predovšetkým v okolí Toronta. Scéna odohrávajúca sa vo vile v Čile sa natáčala v Argentíne. (MikaelSVK)
  • Příběh vychází z komiksu „Polar: Came From the Cold“ z roku 2012, jehož autorem je Víctor Santos a vydalo ho Dark Horse Comics. (3T)
  • Písnička, která hraje na začátku filmu, je „September“ od Earth, Wind & Fire. Ve 45. minutě pak hraje „Islands In The Stream“ od Kenny Rogers & Dolly Parton. (Duoscop)

Související novinky

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

06.05.2021

Herečka Blake Lively (Mělčiny, Město) bude produkovat a zároveň si zahraje i hlavní roli v nové chystané adaptaci drsného komiksu Lady Killer pro Netflix. Scénář k filmu napíše Diablo Cody (Juno,… (více)

Reklama

Reklama