VOD (1)

Duncan Vizla (Mads Mikkelsen) je jeden z nejlepších nájemných zabijáků na světě. Do důchodu mu zbývá pár týdnů, a tak by se rád uklidil někam, kde si počká na tučný důchod. Nakonec se ale nechá zlákat na jeden poslední kšeft. Během něj zjistí, že skutečným terčem měl být on sám. Asi by to nechal být, ale když je vystopován zabijáky nastupující generace, rozhodne se vypátrat, kdo za tím je, a pomstít se. (FoxMulder)

Trailer

italka63

Jedním slovem, slušný nářez, kde nejen tečou litry krve a k újmě dochází všechny části těla, ale také zasunuté vtipné hlášky , jen tak mimochodem zcela vážně pronesené, perfektní Mads a krásná Katheryn Winnick, neboli Lagertha konečně v jiné roli, mělo to švih, spád, skvělou kameru a střih a scénka školní besídky byla famózní. Také co byste chtěli od fiktivního cestujícího pohřebáka :-) ()

FilmFan24

Film, který se tváří že je moc cool není cool ani náhodou. Čeho je moc toho je vždy příliš. Tady je toho nějak moc od všeho navíc. Mrtvé mě přestalo bavit asi po desíti kusech. Mikkelsen byl dobrý ve scénách komorních jinak působil jakoby by byl v akci omylem. Závěr zachraňuje tohle béčko od pádu do vod odpadních... ()

HAL

Hrozně rozbitý film. Rozbitý v tom, že je v něm úplně všechno - jsou tam Smokin Aces, je tam Leon, je tam Kick-Ass, Taken snad ani netřeba zmiňovat, dojde i na Policajta ze školky, kondenzát Old-Boye a ostatních revenge filmů Chan-wook Parka je to jak z partesu taky, a na Johna Wicka to odkazuje výsměšně přímo od začátku. Zní to jako nesourodá kombinace? Taky že je, tak trochu nezvládnutá spatlanina, tak trochu postmoderní nadžánrovka, jejíž cynický humor a komiksovou absurdnost prolnutou se syrovou vážností nevydýchá každý. Bez Madse Mikkelsena by to bylo asi nekoukatelné, s Madsem je to minimálně velmi zajímavé. 7/10 ()

Fr

„KDYŽ NAŠI AGENTI UMŘOU VE SLUŽBĚ NEBO PŘI NESPECIFIKOVANÝ NEHODĚ, KLAUZULE V JEJICH SMLOUVĚ UVADÍ, ŽE VŠECHNY PENÍZE ZŮSTÁVAJÍ FIRMĚ...“ /// Fajn pohodový a uvolněný tempo. Navíc zabíjení už dlouho (možná od Sejmi je všechny) nebylo tak zábavný. Násilí... jo, jo. Toho je tady fakt dost! Dojde i na mučení... takže Netflix si v klidu může odškrtnout ze seznamu přání - „natočit nepřístupnej film“. Což je mimochodem dobře. Špatnou zprávou je, že tady vo nic jinýho v podstatě nejde. Scénář je mix všeho možnýho s podobnou tématikou, ale já už dlouho neviděl Mikkelsena v akci. Jako vůbec. A stejskalo se mi po tom jeho vážným ksichtu. Takže nepřekvapí, že týhle jeho Netflix „One man show“ dávám palec – víte co, rovnou tři! – nahoru. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Komiksovou sérii „Polar: Came from the Cold“, kterou stvořil Viktor Santos, neznám. 2.) Ujíždím na bezduchejch píčovinách (navíc v nich hledám přidanou hodnoutu.). 3.) Thx za titule „mindhunter29“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE **** NAPĚTÍ * ()

viperDavid

Trošku mi to přípomíná nesmrtelného Johna Wicka aka babujagu. Polar sice není tak nadupanej, ale za to krásně bláznivej. Některý scény jsou tak přitažený za hlavu, že to až bolí, ale stejně jsem se na to díval rád. Netflix tentokrát mile překvapil. A film je důkaz, že i s krásný holky jako je Vanessa Hudgens, může být pěkná škareda :) ()

• Příběh vychází z komiksu „Polar: Came From the Cold“ z roku 2012, jehož autorem je Víctor Santos a vydalo ho Dark Horse Comics. (3T)
  • Písnička, která hraje na začátku filmu, je „September“ od Earth, Wind & Fire. Ve 45. minutě pak hraje „Islands In The Stream“ od Kenny Rogers & Dolly Parton. (Duoscop)

Související novinky

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

06.05.2021

Herečka Blake Lively (Mělčiny, Město) bude produkovat a zároveň si zahraje i hlavní roli v nové chystané adaptaci drsného komiksu Lady Killer pro Netflix. Scénář k filmu napíše Diablo Cody (Juno,… (více)