poster

D'Ardennen

 • Slovensko

  Ardeny

  (festivalový název)
 • Velká Británie

  The Ardennes

Drama / Thriller

Belgie, 2015, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DonBraso
  ****

  Film o dvouch bratrech,kdy jeden klátí jeho holku a on o tom neví co vyleze z lapáku.Spíše velmi precizní drama,které moc nepospíchá a servíruje nám až severskou show, se svojí kamerou a zajímavou hudbou.Ke konci se všechno začíná hrotit a film nabírá na tempu,který mě mile potěšil závěrečným rozuzlením.(20.4.2016)

 • DwayneJohnson
  ****

  Kobry a užovky na belgický způsob, s tím lze zcela jistě souhlasit. Příběh o dvou bratrech je tak trošku podobný. Ale hlavně je to přesně to, co jsem dnes hledal. Nějaké, ne moc známe kriminální drama, které moc lidí nevidělo a taky, abych s ním mohl dělat machra na své nejskvělejší diskuzí. Což je přesně tenhle ten případ. Autentické a napínavé, s celkem povedeným zvratem a koncem. Takže můžu říct, že je to všechno cajk. Tady sice až osmatřicátý, ale mezi mými oblíbenými první. Třikrát hurá.(11.4.2016)

 • *CARNIFEX*
  ****

  Solídne Belgicko. Prvá hodina je viac menej drámou, ktorá sa všemožné snaží vykresliť dva odlišné charaktery postáv. Záverečná tretina, to už je z iného súdku. Tempo naberie na obrátkach, pribudne zopár násilných scén, ktorých síce nie je veľa, no sú veľmi slušne spracované. Všetko je to však v rámci medzí lepšieho priemeru. Tak prečo tá štvrtá ☆? To sa dozvie každý, kto bude ochotný sledovať tento film až do úplného záveru.(6.2.2017)

 • Fr
  ****

  „CO TY VÍŠ O PRAVDĚ? OPRAVDU SI MYSLÍŠ, ŽE JSI LEPŠÍ, BRÁCHO? VÍM JENOM, ŽE NEJSEM JAKO TY…“ /// Kenny, Dave a Sylvie. To je trojúhelník, kterej má vysokej potenciál skončit trágou. Jeden z nich je totiž totální magor. Navíc během 4 let v chládku se jeho role v tomhle útvaru rapidně změnila. Aniž by to tušil… Sociální drama o lidech, toužících po nudným životě, kterej jim kvůli zapletení do pavučiny svých rozhodnutí není dopřán. Určitě doporučuju všem užovkám a kobrám, páč tenhle příběh je stejně dějově nepříjemnej, navíc s drsnější pointou. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Potlačuju svý závislosti. 2.) Nevím, kdy je ten správnej čas na slova: „Promiň brácho“. 3.) Thx za titule „audit.cz“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ **(20.4.2016)

 • Saur.us
  ****

  První dvě třetiny fungují na klasickém schématu problemový bratr/vyrovnaný bratr a milostný trojúhelník. Co se ale začne dít v poslední třetině, to najednou zvedá hodnocení o hvězdičku. Nejenže se objeví dvě úžasně nenormální postavy, navíc dojde ještě k jednomu dramatickému zvratu a odhalení a celé to vrcholí velmi silným finálem.(25.11.2016)