poster

D'Ardennen

 • Slovensko

  Ardeny

  (festivalový název)
 • Velká Británie

  The Ardennes

Drama / Thriller

Belgie, 2015, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosi
  ****

  Zdánlivě jednoduchý příběh dvou bratří, co po jednom ze svých zločinů visí na pokraji společnosti. Filmu se nedá upřít slušné vykreslení jejich charakterů, takže pochopit, který z nich je šílenec, a který se naopak snaží dostat z vlivu toho druhého, není těžké. Těžké je pro ně spíš realizovat svoji představu o nastoupení na správnou cestu. Film je to temný, možná někdy až temně komický, s drsným koncem a soundtrackem, který mi připomínal raveovou scénu před dvaceti lety. Pár procent navíc by si zasloužil.(14.4.2016)

 • Fr
  ****

  „CO TY VÍŠ O PRAVDĚ? OPRAVDU SI MYSLÍŠ, ŽE JSI LEPŠÍ, BRÁCHO? VÍM JENOM, ŽE NEJSEM JAKO TY…“ /// Kenny, Dave a Sylvie. To je trojúhelník, kterej má vysokej potenciál skončit trágou. Jeden z nich je totiž totální magor. Navíc během 4 let v chládku se jeho role v tomhle útvaru rapidně změnila. Aniž by to tušil… Sociální drama o lidech, toužících po nudným životě, kterej jim kvůli zapletení do pavučiny svých rozhodnutí není dopřán. Určitě doporučuju všem užovkám a kobrám, páč tenhle příběh je stejně dějově nepříjemnej, navíc s drsnější pointou. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Potlačuju svý závislosti. 2.) Nevím, kdy je ten správnej čas na slova: „Promiň brácho“. 3.) Thx za titule „audit.cz“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ **(20.4.2016)

 • Morholt
  ****

  Vlastně je to víceméně jen příběh dvou bráchů a jedné holky, ale to, co se zdá zprvu jako sociálně-rodinně-vztahové drama přechází do do docela drsného thrilleru s překvapivým závěrem. Kromě toho tomu sluší i hluboký syrový nádech a bezútěšnost, kterou je celý film prostoupený a která takřka od začátku vytváří zdání, že tohle prostě nemůže dobře dopadnout. Výhrady nemám ani k hercům a díky rozumné stopáži vyhovuje i solidní tempo. Parádní debut. 80%(16.4.2016)

 • DonBraso
  ****

  Film o dvouch bratrech,kdy jeden klátí jeho holku a on o tom neví co vyleze z lapáku.Spíše velmi precizní drama,které moc nepospíchá a servíruje nám až severskou show, se svojí kamerou a zajímavou hudbou.Ke konci se všechno začíná hrotit a film nabírá na tempu,který mě mile potěšil závěrečným rozuzlením.(20.4.2016)

 • DwayneJohnson
  ****

  Kobry a užovky na belgický způsob, s tím lze zcela jistě souhlasit. Příběh o dvou bratrech je tak trošku podobný. Ale hlavně je to přesně to, co jsem dnes hledal. Nějaké, ne moc známe kriminální drama, které moc lidí nevidělo a taky, abych s ním mohl dělat machra na své nejskvělejší diskuzí. Což je přesně tenhle ten případ. Autentické a napínavé, s celkem povedeným zvratem a koncem. Takže můžu říct, že je to všechno cajk. Tady sice až osmatřicátý, ale mezi mými oblíbenými první. Třikrát hurá.(11.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace