Feedback

Trailer 2

Měl to být večer jako každý jiný. Místní rádiová hvězda se chystala začít svojí show jako obvykle. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo dnes stát něco neobvyklého. Jenže do studia vtrhala násilnická, maskovaná dvojice, která si začala klást požadavky. (topr harley)

Trailer 2

Flipnic-RE

No ale to byla ale divočina,že?! ...Thriller/Drama spíš bych řekl v jednom studiu jednoho rádia o pár postavách. Brutální, násilný, nátlakový. Akorát jsem vlastně neměl komu fandit, protože všechny postavy jsou vlastně zmrdi, jeden bez dvou za dvacet. A i když mě furt zajímalo, jak to "tenkrát bylo", co se vlastně řeší a jak to dopadne ... Nakonec jsem z velké nafouklé bubliny nedostal skoro nic. Prostě jsem nějak nepobral konec. Buď jsem to nepochopil, nebo ... Nevím no. Konec mi to zabil z 4 na 3. Jinak docela slušná řezničina a napínárna... ()

dubinak

Jsem fakt zklamaná, protože jsem doufala, že tohle by mohlo být něco společensky kritického a něco, co nastíní problémy dnešního světa, politiky a globalizace, ale k mé smůle má Feedback mnohem kratší výhledy. Ve skutečnosti je to spíš prvoplánová rape revenge tak trochu v jiných prostorách. Největší achillovou patou jsou tu ale postavy. Celou dobu mi bylo naprosto u zadku na čí straně je ta vina a obětí mi nebylo líto snad ani na minutu. Herecky je to sice kvalitní, ale charaktery tu jsou fakt na facku. To se na ten film pak těžko kouká, když ve vás chce vyvolat lítost nebo hněv. Závěr pak taky stojí za zlámanou grešli a vlastně nastolí ještě víc otázek než odpovědí. Tohle fakt nebyl můj cup of tea. ()

Morholt

Jednohubka na téma "Přiznej se k zločinu v přímém přenosu.". Ze začátku mě trošku štval protivný vizuál a neseděla mi ani dvojice zloduchů, kteří se chovali jako naprostí idioti. Ale to si i přes některé další díry v logice nakonec tak nějak sedlo resp. díky výkonu Eddieho Marsana se to dalo přehlédnout. Ten vystřídal několik poloh, díky kterým se mu celkem daří diváka mást, takže až téměř do konce není úplně jasné, jakou roli v tom všem hraje, což byla nejspíš věc, na kterou chtěl režisér sázet především. Škoda, že nezabodoval i v dalších aspektech, ale jako debut je to ucházející. 60% ()

kingik

Pořádně ostré rádiové vlny. Nebývá tak úplně zvykem, aby se namísto hudební složky a informativního mluveného slova z éteru nesl ryk a povyk. To obvyklé noční vysílání hvězdného britského moderátora narušila dvojice maskovaných útočníků. Ten se snaží vyhrocené situaci čelit, ale to ještě ani netuší, že si pro něj přišla do studia jeho dávná minulost. Ta nese označení "hotelový pokoj 221".Nemyslím si, že je tento hororový thriller čistě založen na nějakém šokantnim zvratu. Snadno se dá spočítat průběh dění a kam se celé přepadení bude ubírat. Autenticky působící Eddie Marsan v titulní roli je obklopen doplňující hereckou partou, po níž se sice chce, aby co nejvíce zatížila zvukařovo náčiní svým řevem a rykem, ovšem nutno podotknout, že umí náležitě ztvárnit vyhrocené drama v uzavřeném prostředí, takže Ivana Baquero, Richard Brake a Oliver Coopersmith vzorně plní svoji emocionální křivku. Alana Boden se pak stává královnou řevu na všechny (sexuální) způsoby. Produkčně si celé dění vzal na starost Jaume Collet-Serra a je znát, že je jím film patřičně kvalitně ošetřen, ovšem bez kvalitního režijního uchopení by se to pochopitelně taky neobešlo. Debutant Pedro C.Alonso prokázal, že je mistrem povyku a solidně umí pracovat s postavami a napětím. Výsledkem je účinná psycho(logická) hra, která diváka nešetří. 10/10 ()

ricci.s

Ale áno, Španieli vedia, a tento Feedback patrí rozhodne k tomu lepšiemu, čo tento rok ponúkol. A aj keď to nie je horor, na ktorý sa bude dlho spomínať, ako jednohubka sa odporúčať bez problémov dá. Aj keď už neprináša nič nové - neznámi psychopati v maskách, ktorí chcú iba jedno priznanie, hlavný hrdina zatvorený vo svojom štúdiu, ktorý možno nie je až taký nevinný, nutná konverzačka, ešte nutnejší teror a mučenie, samozrejme vyhrotenie a akcia nesmú chýbať. Že sa všetky postavy (ako to už býva zvykom) chovajú ako idioti je už druhá vec, a nejaké veľké sympatie som si nezískal ku žiadnej z nich, čo je asi najväčší problém. K pritvrdeniu a gore však dôjde, a to je hlavné. Námetom trochu podobný "Bajo la Rosa" ma zaujal o niečo viac. Ale bolo to fajn, trojka veľmi silná. ()