Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 1 (1972) (série)


Edwina (S01E13)

(epizoda)
  • USA Edwina

Obsahy(1)

Všechny sestry z jednotky se rozhodnou vyhýbat se styky s muži, dokud někdo nevyřeší trápení jejich kolegyně Edwiny, kterou ještě nikdo nepozval na rande. Losem je vybrán Hawkeye a i když jí nakonec pomůže, stojí ho to mnoho útrap. (TV Nova)

Recenze (8)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Zabila jsem tě?" Nemám tak dobrou úrazovou pojistku, abych si k Edwině přisedl ke stolu, takže jsem rád, že to za mě udělal Hawkeye. Jen jsem při tomto setkání s přírodní katastrofou čekal více humoru. Vlastně mě rozesmál jen Radar, kterému spadl prst do oka dírou ve stanu v ženských sprchách. A jelikož šmírování sprchujících se krásek patřilo v jisté době rovněž k mým koníčkům, tak jsem mu rozuměl. ()

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nemusíš někoho poranit jenom proto, aby on tě neporanil první... 😱Ještě nikdy jsem nebyla v mužském stanu... Je stejný jako ženský, jen se zapíná na druhou stranu... Většina příběhů má víc dějových linek, tento je monotématický... ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

  • Zatímco Hawkeye (Alan Alda) a Edwina (Arlene Golonka) tančí a narazí do kamen, tak on se popálí, ale o chvilku později Edwina nechá ruku na rouře od kamen, aniž by zaznamenala, že by měla pálit. (sator)

Reklama

Reklama