Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Přátelé připravili malé slavnostní pohoštění pro Rachel, která se vrací z porodnice domů. Po odchodu kluků začne malá Emma plakat a Rachel se ji marně snaží uspat. Zoufale prosí Moniku, aby její malou dcerku uspala. Chandler nemůže usnout, je nervózní, protože ho další den čeká důležitá pracovní schůzka. Během ní ho však přemůže únava a polospící Chandler omylem souhlasí s tím, že bude řídit pobočku firmy v oklahomské Tulse. Monika z této novinky pochopitelně nadšená není. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

ketie 

všechny recenze uživatele

Nejlepší z nejlepších!! Guntherův šibalský úsměv á la ''zadostiučinění'' v 10. minutě mluví za vše. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Tys uhnul !!" - "Promiň !! To byl reflex !!" - "Ježíši Kriste, hrozně to bolí !!" "Nemůžu za to !! Když ti chce dát někdo pěstí, uhneš !! Sleduj !!" ;) Dost možná jedna z těch úplně nejlepších epizod, přes okraj nabitá gagy, geniálními dialogy a running jokes, s tou boxerskou vložkou na čele.. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (6)

  • Aj keď Ross (David Schwimmer) v tejto epizóde hovorí, že má narodeniny 18. októbra, v epizóde Jak si Joey přivedl novou slečnu (1997), keď Gunther (James Michael Tyler) hovorí, že si chce zapísať dátumy narodenín svojich priateľov, Ross hovorí, že narodeniny má v decembri, ale nevypočujeme si konkrétny deň, pretože je potom prerušený Guntherom. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama