Jak Phoebe slavila narozeniny (S09E05) (epizoda)

The One with Phoebe's Birthday Dinner

Nick McLean

Dana Klein, Wendy Knoller

Stephen Prime

Scénografie:

Greg J. Grande (set dekoratér)

Kostýmy:

Debra McGuire

(Emma je zabouchlá v bytě) Rachel: Tak dělej něco, vyraž dveře. Ross: Rád bych, ale trpím na modřiny. Rachel: Co když vyskočí z postýlky? Ross: Hlavičku nezvedne, ale skákat umí! Rachel: Nechala jsem zapnutou troubu! Ross: Od devádesátýhošestýho nevaříš! Rachel: Nechala jsem puštěnou vodu! Ross: V klidu, nenechala jsi ji puštěnou! Rachel: Nechala jsem otevřený okno, co když tam vlítne pták?! Ross: No jo máš pravdu, něco slyšim! Holub. Ne orel! Dosedl na sporák a hned vzplanul! Malá, když to vidí, vyskočí tomu obrovskému ptáku na pomoc... Orel to však považuje za útočný akt a popadne malou do svých spárů. Mezitím voda z kouhoutků zatopuje celý byt. Malá a orel ve smrtelném sevření krouží ve vodním víru, který zaplavuje byt! Rachel: Jestli je to pravda, budě tě to mrzet!(7.5.2018)

Chandler: Do you think Monica is going to be able to smell it? Phoebe: Are you kidding? That woman has the nose of a bloodhound! And the breasts of a Greek goddess.(1.2.2019)

"Dobře, tak já ti to řeknu !! Znečištil jsem se při turbulenci.." ;)(22.8.2018)