Jessica se v San Francisku setkává s vraždou, ze které je obviněn proslulý operní zpěvák. Jessice během konference v San Francisku zavolá její starý přítel, šarmantní zloděj Dennis Stanton, a pozve ji večer na operu. V přestávce pak navštíví zákulisí a operní hvězdu Rosanna Bertolucciho, kterého přistihnou při potyčce s Lou Farradayem. Obviňuje ho, že si cíleně začíná s atraktivní mladou sopranistkou Marií Deschierovou. Hádka pokračuje i po představení, přičemž Maria dokonce tvrdí, že ji Farraday v šatně napadl. Nakonec vše končí zavražděním Farradaye a Bertolucciho infarktem. Bertolucci později prohlašuje, že šlo pouze o sebeobranu, nicméně poručík Birnbaum je skeptický. Jessicu od počátku mate chybějící bunda Farradaye, ale nakonec se jí vše podaří objasnit. (Radek273)

chrispe

Divadelní/operní prostředí, na scénu se vrací Dennis Stanton a je to slabé, průhledné, zkrátka spíš nic než moc. Navíc detektiv v podání toho chlápka, kterýho mám zafixovanýho jako protivnýho otce z Dva z Queensu mi vůbec nesedl. Pořád jsem jen čekala na to, až začne pouštět z pusy ty "vyčůranosti" jako v tom druhým seriálu. Což samozřejmě není chyba seriálu. ()