Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Los Angeles je teď možná postapokalyptická pustina, ale není to tak hrozné. Pro přeživšího průměrného studenta Joshe Wheelera je to vlastně změna k lepšímu. (Netflix)

Recenze (9)

Wiikii 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejsem tak starej, aby mě to nebavilo, ale nejsem ani tak mladej abych z toho "lavískoval" v hodnocení. ... Prostě ujetá ptákovina, která se snaží být pubertální, jako filmy Muzikál ze střední, či bez erotická varianta American Pie (4,5,6,7). ... Leč dá se na to dívat a musí se vzít i v potaz, že pilotní epizody bývají většinou nejhorší ... ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Freddie si ako svoje pohlavie vybral morského koníka, ja ako pacifista, naša gender párty...Takto funguje brainwashing priblblej next generácie pod taktovkou Netfllixu. Toto má byť postapokalyptický svet?Akože fakt? V prestrihu je výbuch atómovej bomby, autíčka stoja takmer neporušené, na domoch nie sú porozbíjané okná, animácia zvierat je priam žalostná. Snaha podať príbeh z pohľadu rozprávača, ktorá mala deju dodať autentickosť a večné prestrihy naňho sú však najrušivejším elementom. Oceniť možno prestrihy na pohľad z vtáčej perspektívy, kde sú akoby na minimape vyznačené pozície hrdinov a ich cieľ. Prekvapujúci zhoda v hodnotení na Rotten Tomatoes a čsfd, kde má priebežne seriál 67%. Cieľová skupina divákov však pozerá kvôli Colinovi Fordovi a nie kvôli deju, a im sú nejaké efekty či dej ukradnuté. ()

Reklama

Víteček

všechny recenze uživatele

Na základě jednoho dílů nechci hodnotit, ale je velmi, velmi zřejmé, že nejsem cílovým publikem. Já se klidně na nějaký teen nebo i dětský seriál podívám a mnohé se mi hodně líbí, ale tenhle je teen tak nějak nesprávným způsobem, až mi to přijde absolutně mimo. Trochu to svou dětskostí má vibe Disney Channel seriálů, jen trochu špinavější a s vyšší produkční hodnotou, ale stejně otravné. Asi už jsem opravdu starý. *Fňuk* ()

Sayko 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Stupidní a předvídatelné, až překvapující. Většinou se (a především u Netflixu) rozčiluju nad tím, jak je snímek ušit na míru jeho divákovi, jako když vám facebook hází na hlavní stránku příspěvky, co by se vám "mohli líbit", a i tady to hodně zavání, ale zatím se objevilo pár světlejších chvilek, u kterých jsem se zasmál, tak uvidíme, jak moc si to pokazí v dílech dalších.. ()

lesumir 

všechny recenze uživatele

Tenhle díl byl topovka. Jako když vám ženská kouří a vy si u toho dáváte cigaretku. Potěší v doublu. Byla to prostě pecka. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama