Philippe a Carole se před nedávnem potkali. Oba jsou rozvedení. Zamilovali se do sebe až po uši a Phillipe udělá cokoliv, aby si na svou stranu získal Caroliny děti, které z něj nejsou zrovna odvařené. Navrhne jejímu synovi, že pokud udělá maturitu, může vybrat letní dovolenou. A… hurá na Ibizu! Phillipova představa o venkovské rodinné idylce se rychle rozplynula a nastal čas nabrat síly na nejdivočejší jízdu jeho života. (Bohemia MP)

mira007

Konzervativní lékař jede na odvazovej ostrov s přítelkyni a jejími dětmi, aby se s nimi sblížil. Jako komedie je to sotva průměr, ne originální , jenže co naplat, ja musím nadsadit čtyři hvězdy, protože jsem tohle zrovna potřeboval - letní komedie moře, slunicko, bikiny a pozitivní feeling a ten je stoprocentní díky mojemu oblíbenci Christianu Clavierovi. Tomu chlapovi stačilo jen tam bejt. ()

filipvrbik

Kdyby to mělo trošku smysluplnější scénář, bylo by to boží... Protože tam je Filip, jehož otec je lehce nahluchlý,  a Filip pořád spí a jí - taky se tu objevuje lexaurin, no prostě pohádka. Herci v pohodě, jak se na francouzskou komedii sluší  patří...80% ()

BOURQUE

Tuctová Francúzka komédia, kde takmer v každej scéne je cítiť a vidieť neoriginalitu. Príbeh, prostredie a „klasické komické scény“ – všetko sme už videli a to dokonca v lepšej kvalite. Samotná „neorginalita“ by ani nevadila až tak veľa, keby aspoň tie scény boli fakt komické a dobre zahrané. Ale nie sú. Ch. Clavier bol aj v lepšej forme. Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

Rathalos

Christian Clavier je kral francuzskej komedie,pripomina mi slavneho Louisa De Funesa vo svojej dobe,vynikajuco som sa zabavil i zasmial...:-) ()

Olík

Francouzi si poslední dobou nějak začali na letních komediích ujíždět, stejně tak jako Christian Clavier na usedlých zralých mužích. Takže tady máme baleárskou Ibizu, konzervativní postarší pár, pubescentní potomky, letní idylku a nečekané situace. To je všechno v pořádku…..i nějaký summer vibe je z toho cítit. Ale pak tady je samotný děj a ten spíš, co jiného kopíruje  představitele hlavní role Christiana Claviera. Prošedivělý, při těle, mající rád to svoje a to zase není to, co u letní komedie vyloženě hledáme. ()

PanMaur

Rodinná komedie o životě s puberťáky, která by se mohla jmenovat dle jakéhokoliv párty města či ostrovu. O Ibize to není, ale odpočinout a zasmát se u toho jde vcelku bez problémů. ()

Trixinka

Příjemná letní komedie s CH. Clavierem. Jde o takovou typickou komedii s tímto hercem, nic převratného se nekoná, o něco horší než Co jsme komu udělali, ale pořád to má svoje kouzlo, náboj a vtip. Některé scénky bych možná vynechala (např. neustále se opakující scény s drogami), něco bych přidala - nějaké to vodní dobrodružství (např. takové vodní lyže, či podobná aktivita v podání doktora F by byla super) a měli bychom top komedii. ()

Shitonit

Poctivá funkční žabožroutská komedije, která se má o co opřít, je natřískaná super hláškama a místy jsem si smíchy uhryzával jazyk. Už vím čím hnojit trávník :-) ()

blondboss

Ja proste milujem Christina Claviera. Podľa mňa keby on stál hodinu a pol a robil grimasy, bol by z toho plnohodnotný komediálny snímok. Francúzi tieto rodinné komédie jednoducho vedia a ukázali to aj teraz. Hviezdičku som ubral kvôli tomu, že s Clavierom som už videl aj lepšie snímky, ale aj tu som sa zopárkrát schuti zasmial a niektoré scénky stáli za to. Inak ale obyčajná priemerná komédia, ktorá toho veľa nového neprinesie, ale aspoň privodí dobrú náladu. 65 % ()

wowylgu313

Christian Clavier já ho mám rád! Jenže když v celém filmu najdete oblibu jen v jedné postavě a ano příběh vás nijak nepohltí a od půlky filmu už jedete jako automat a běžící plátno je jen pozadí k čemukoliv jiného ... Je to špatný. Ibiza, techno, party, drinky ... Mělo by vás to rozproudit a nic. Nuda. Pár vtipných hlášek, sem tam nějaká scénka, která na vteřinu řekla teď se dívej. ()

Santek

Film o dvou šílených puberťacích a starším chlapovi, ze kterého si všichni utahují. I když je zcela normální.   Film je z půlky proložený jakoby amatérskými záběry z různých party na Ibize. Cely film je tragedie.  Nevím jestli to je dokument nebo video na Instagram. Ale komedie to rozhodně není. ()

Lestad

Enšpígl to vystihl mistrovsky. 3 za Claviera, jinak asi 2. Přecejen to byl takový lehký dezertík co příjemně chutná ale 5 sekund po snězení o něm už nevíte. ()

Astonko

Bezdejová zlátanina, ktorá vo mne vyvolala len jedno, a to chuť ísť na Ibizu. Máločo skutočne rozosmeje a o nič iné sa film nesnaží takže za mňa neúspech 4/10 ()

Kushina

Typický film pro mladé "teenky" ve kterém se sice starší ženy, ale s duchem teen snaží udělat pořádný rozruch, užít si zábavu a posrat si pro trochu lásky a sexu život :D 50% ()

jakubi

Potřebovala bych 3,5 hvězdičky. 3 je málo, mám slabost pro Ch. Claviera, takže jsem přidala na 4, i když čtyřkou hodnotím mnohem lepší komedie s ním v hlavní roli. Líbilo se mi téma, v dnešní době hodně aktuální. Zápletky nebyly extra silné, ale spíš takové pohodové. Jak  tady píše Pierre, fekální scény někdo může nést hůř, není to příjemné ani intelektuální, ale já jsem to těm namyšleným nařvancům docela přála. Celkově mě film pobavil. ()

bigmatko

Francúzi to s komédiami rozbehli v poslednej dobre ako sa patrí. A keďže je v konkurencii aj Amerika a Nemci tak mi nedá porovnať produkciu. Americké komédie ma dlhodobo odpudzujú neustálymi narážkami na drogovú nezávislosť s tým, že ani jedna sa nezaobíde bez toho aby časťou pointy nebolo drogové opojenie. Nemci majú humor trocha menej svieži ale na druhej strane vždy vyvážený ľudskou tvárou. Francúzi sa neboja veselých nápadov a kombinácií a dokážu vytvoriť rodinnú zábavu a keď sa v ich komédii niekto opije alebo trocha prifetuje tak to nikdy nie je také prvoplánové ako u ameriky. IBIZA je zábavná komédia a celý dej filmu ťahá Clavier čo sa dalo čakať a nikomu to určite nevadí. A bonus v každom Francúzskom filme sú pekné herečky. Takže je na čo sa pozerať a je na čom sa zasmiať. ()

Pignon

Cristian Clavier jede své fotříky jako na kolotoči a už je v mistrovském pásmu. Film nic převratného neřeší, ale dá oddechnout a jemně se pobavit. Opava - Cinestar 30.7.2019 ()

Peddro

Moc nechápu ten telefonát ze školy ,,Váš syn dnes kopl spolužáka". To se ve Francii hlásí každá strkanice? Já těch kopanců o přestávkách plno rozdal, i dostal.  Děti jsou tupé a pořád koukají do mobilu, jako by nebylo lepší hrát scrabble. Tomu nadšení do mobilů nerozumím ani u teenagerů, ani u vrstevníků (36). Pro mě je mobil nutné zlo, které ve svém volnu s nadšením odložím... Jinak mě nebavily dialogy, ani děj. Celkově nic na co bych se podíval znovu. ()