poster

Making of 'The Lord of the Rings', The

Dokumentární

Nový Zéland, 2002

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • Davies182
  *****

  Během celého dokumentu si nelze nevšimnout neskutečného zápalu nejen režiséra Petera Jacksona pro celou věc. Nádherně je zde vidět, jak si plno hercl splnilo svůj sen, a jak nefalšovaně si natáčení užívali. Skvělé.(11.8.2009)

 • kinej
  ***

  Pokud jste fanoušci filmového Pána prstenů a chcete se dozvědět detaily o natáčení, doporučuji především detailní bonusové filmy z rozšířené edice, které se podorbně zabývají snad všemi složkami filmové produkce. Tyto bonusy patří k těm nejlepším, co vůbec na trhu Blu-ray existují. No a tento snímek, je k tomu spíše takový dodatek. Koncepčně je takový nesourodý. Skáče od jednoho k druhému a právě tím je zajímavý, protože vynikne monstrózní rozsah prací na takovém filmu. Obzvlášť vidí-li člověk ženu, jejíž jediná pracovní náplň je sledovat letiště a vysílačkou o tom uvědomovat štáb.(6.2.2012)

 • Shakers
  *****

  Nie len,že je to môj najobľúbenejší film ale aj najobľúbenejší dokument.Rovnako ako herci tak aj režisér a cely štáb si užívali natáčanie.Na place je skvela atmosféra sú tam aj emócie,hra tam veľmi príjemná hudba a celé je to veľmi zaujímavé ako sa vyvíjal tento film. 100% - 5*(29.10.2009)

 • Jacinda
  *****

  Nejsem si jistá, zda je tímto video filmem míměno 16hodin dokumentů. Ale pokud ano, pak hodnotím bezpodmínečně 5*.(3.6.2011)

 • L_O_U_S
  ***

  Musím se přiznat, že pohledy do zákulisí natáčení filmů mě nikdy zvlášť neoslňovaly. Daleko raději mám dokumenty a bonusové materiály zaměřené spíš konkrétně (hudba, odchylky od předlohy, kulturní pozadí) a doplněné záběry ze samotných filmů. (717.)(6.4.2012)

 • WolfR
  ****

  Slušná směsice všech možných sestřihů a dokumentíků z vytváření všemožných aspektů, efektů, kostýmů, postav apod. k trilogii Pána prstenů. Zábavné, a před Jacksonem a jeho “společenstvem“ smekám, 4 hvězdy.(16.4.2012)

 • yeniczek
  ****

  Učebnicová ukázka, jak má vypadat správné making of!(15.12.2010)