Vidím tě

Životem rodiny Harperových otřese nevěra. Greg (Jon Tenney), hlavní vyšetřovatel únosu dítěte, který vynesl na světlo podobný případ z předchozích let, se snaží najít způsob, jak odpustit své zazobané ženě Jackie (Helen Huntová). Když pocit viny začne narušovat Jackieino duševní zdraví, v jejich domě se objeví nevysvětlitelné zlé síly a jejich synek Connor (Judah Lewis) se ocitne ve smrtelném nebezpečí. Neočekávaná změna úhlu pohledu odhalí ducha z minulosti a děsivá, krutá pravda o přítomnosti zla v domě Harperových konečně vyjde najevo. (HBO Europe)

peter.m

"Vďaka tomuto thrilleru som zistil, že phrogging naozaj existuje. Už sa nedivím mojej pani, že pri vstupe do nášho príbytku prezrie poctivo každú miestnosť." /príbeh*/herecké výkony*/pointa*/hudba*/výprava*/ ()

McGuffin

Detektivní příběh I See You používá trik, který dlouhou dobu k zaujetí diváka funguje, ale nakonec požírá sám sebe a sledující nutně naštve. O vyšetřování vraždy a únosů se nestará ani tak policie, jako divák. Jenže ten má k dispozici jen to, co mu vypravěč příběhu očima nėkteré z postav ukáže. Ukáže-li hodně, divák ví hodně, ukáže-li omyl, je v omylu i divák a jeho vyšetřování. Zde jsou z počátku k dispozici pohledy asi pěti postav a divákovo vyšetřování podle toho probíhá. Pak se přidá další pohled, kterým je vidět i to, co bylo před tím v pozadí. A přidá se ještě jeden pohled, který ukáže opět něco navíc, z čehož plyne závěr. Vyšetřování i příběhu. Vnucuje se ale otázka: když nám vypravěč postupně nabízel více postav, pohledů a verzí, kde vyšetřující měnil v podezřelé a obráceně, netají nám ještě nějakou další? Jednu, dvě? Tedy odhalili jsme metodou Jedna paní povídala skutečného pachatele? Nebo jsme bez zjištění faktů Jedné nebo Druhé paní uvěřili a zatkli nevinného? Scénárista Devon Gray místo aby odpověděl, končí stejnou otázkou, kterou začal. Kde je vlastně pravda? Kvůli takové banalitě ale není třeba sledovat dvě hodiny film, ale stačí jen deset minut zprávy. A to je vypravěčův podvod. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

Matrix44

Celkom dobré, škoda že celkový efekt bol pokazený príšerným výberom nesympatických hercov. A vyplastikovaná Helen Hunt vyzerala ako múmia resp. zombie. ()

loki3016

..prečo nie? Pekne vyskladané a vyšperkované ako sa len dalo. Potešilo a neurazilo. Prvú polku som si myslel že ten hlavný bubák bude Helen Hunt. Matka strašná, otec tiež pekné hovado tak by som bol zvedavý čo za zvieratko bude ten ich synáčik. ()

lineker

Zapletená malá, akční, thrillerova podívaná, která několikrát jakoby vyloží karty na stůl, ale vzápětí se dozvíte, že ještě nebylo řádně promícháno. ()

Aguirre

Ale ano, na 4 hviezdy to bolo. Hudba sice zas a znova dalsia varianta vykradacky Siccaria, ale pribeh priamociary a nepresvidatelny. Hlavne ziadna tupa, prezuta a gycova ducharina sa nekonala! ()

Foltest

Vidím tě je vynikající mysteriózní thriller s neupiratelnými hororovými prvky. Napětí je budováno bravurně a celou první půlku jsem absolutně nechápal, co se kolem mě děje. Změna perspektivy dějem značně zamíchá a přidává také do snímku ensmírně zajímavý prvek synchronního vyprávění. Na konci se ukáže, že děj je smysluplný a motivace postav mají dokonce i nějaký smysl a já tak Vidím tě můžu jen jednoznačně doporučit každému, kdo miluje thrillery, které vám nedovolí až do poslední vteřiny odleůpit oči od obrazovky. ()

Duffson

Zajimave, ackoli ne kulervouci..prekvapi prubezny obrat, ale napeti mi chybelo. Takovy to kdyz se koukate a koukate a najednou konec...aha, jo 😱😂 ()

JohnnyV

Spíš než samotný film mě děsila tvář Helen Huntový. Aneb jak se z kdysi nádherné herečky stala plastická zrůda. ()

BigJohn02

Nebyl to zázrak, ale koukat se na to dalo, speciálně proto, že se hepáč tak nějak nekonal.. Co ale bylo naprosto neuvěřitelné, bylo to, že by Helen Hunt mohla mít milence. Ve svých 56 má tak propadlou držku, že jsem si vzpomněl na svou babičku - když si ve svých 75 letech vyndala falešný zuby, vypadala přesně tak. Ostatní postavy nic extra, akorát ten vypatlanej blonďák byl na první pohled extra nesympatickej. ()

Keledaia

Ten konec to totalne zabil, ta zapletka absolutne nedava smysl, jako podrprumernej thriller, nevim proc je to vsude v kategorii horror, proste slava detektivka, vicemene stabilne nudne celou dobu. ()

Nikol45

Už v polovině filmu jsem to chtěla vzdát. Nakonec jsem ráda, že jsem to neudělala. Druhá polovina byla svižnější a záživnější. Bavila jsem se. Napětí nechybělo a samotné rozuzlení mě dost překvapilo. ()

StandikK

Ty bláho, parádní kousek. Toto jsem fakt nečekal... Super námět a úžasné provedení. Nechybí napětí ani překvapení. Jediné mínus je pohled na Helen Hunt - co to jako je? Fakt vypadá na svůj věk dost zvláštně. ()