The Naked Ant (S01E12) (epizoda)

Komedie

Velká Británie, 1969, 32 min

Režie:

Ian MacNaughton

Producenti:

Ian MacNaughton
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

 • špaček421
  *****

  Tento sloupec představuje 23% populace. Tento sloupec představuje 25% populace. A tento sloupec představuje 28% populace. Vskutku výmluvná čísla.(15.12.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Výborně! Dvanáctou epizodou se Cirkus vrátil ke svým nejlepším výkonům, takže jsem nad hodnocením nemusel ani chvilku váhat. Pořad Spektrum s panem Hilterem a jeho společníky jasně dominoval, těsně následován skečem Pitomec roku z vyšší třídy. Tyto dva skeče obsahovaly všechno to, pro co mám rád suchý anglický humor. Skokani, Nahlášení loupeže, Žádost o ruku a ministrův pád díl příjemně doplnily, takže jsem mohl být opět spokojen.(3.8.2017)

 • Castrator
  *****

  Další z asi třiceti skvělých a dokonalých dílů. Tentokrát se Cleese představí jako Hitler a je to bžunda ukrutná. Lidé padající z oken a další vynikající skeče, tím nejlepším je jednoznačně Pitomec roku z vyšší třídy. A tak dál a tak dál a tak dál. P. S. A tak dál.(9.2.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace