Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Deset let uběhlo od chvíle, kdy se Eleně ztratil šestiletý syn. Od té doby si prošla těžkou zkouškou. Nyní žije ve Francii na pláži, protože právě tam někde její syn zmizel a ona doufá, že ho nalezne. Pracuje v místní restauraci. Jednoho dne potká mladého chlapce, který se až příliš podobá jejímu synovi. Snaží se s ním navázat kontakt a nevědomky tak spustí další řetězec nečekaných událostí. Režisér Sorogoyen rozvedl svůj stejnojmenný krátký film a opět se věnuje žánru psychologického dramatu. (La Película)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (3)

Topco 

všechny recenze uživatele

Nejednoznačná festivalovka založená na rafinovanom scenári a presných hereckých výkonoch. Pri niektorých scénach som ťažko dýchal a nebolo to rúškom (Cinematik, Covid rok 2020). Čím viac prestávajú štandardné vzťahy fungovať a tie neštandardné sa prehlbujú + prichádza do toho Freud, tým viac je to pekelne zaujímavé. Lebo film má byť ako kamienok v topánke... ()

Narciska 

všechny recenze uživatele

Zbytečných scén tam bylo hodně. Všechny. První ještě mohla být vstupem do děje, jenž se pak neodvíjel podle žádného z možných scénářů, děj se vytratil, možná i scénář. Zůstaly nerealistické dialogy, otřesné herectví, styl natáčení odpovídající prvním chabým pokusům znuděného adolescenta, co se místy probere a snaží se vytvořit originální filmařský přístup, který však vyznívá ještě trapněji. Možná měl začít prvně krátkým filmem, jestli vůbec. Matku abys pohledal. ()

Galerie (46)

Reklama

Reklama