Nespoutaný mladík vyroste v jednoho z nejambicióznějších kriminálníků v Miláně ve zlaté éře mafie 'Ndrangheta v 80. letech. (Netflix)

Shitonit

Soryjako, pěthvězd bez mrknutí voka. Má to koule, spád, super xifty, děj i napínák, jako za mě si to lehce strčí do Z.A.D.K.U. většinu filmů, co jsem v poslední dobjě sjel. ()

Mamlas

Dlouhé, nudné, životopisnoromantické drama s neúspěšnými pokusy o humor. Dalo se to vydržet do konce s přetáčením, ale velmi velmi slabé. ()

Honzulik

Lo spietato . tak tato italská gansterka se bude určitě líbit spíše mužskému publiku. Dobré herecké výkony, kde vynikl hlavně Riccardo Scamarcio. Solidní děj, který je drsný, vtipný a nechybí překvapení... Já byl spokojený a oceňuji 4*. ()

solisoli

Ukecaný mafiánsky príbeh ničím novým, alebo zaujímavejším neprekvapil. Vďaka slušného hereckého podania Riccarda Scamarcieho sa dalo na to pozerať. ()

DonBraso

Neurazí a nenadchne.Santo jako Kalábrijec začíná od nuly a pak hiearchiíí postupuje stále nahoru.Pro fanoušky gangsterek je to menší odvar,protože filmu chybí hloubka.S příměsí občasného humoru je to stravitelná podívaná včele s Scamaricem,který baví.Vcelku je zde obsáhlo všechno,ale jak jsem psal nikdy moc nejste tak nadšený co právě vidíte.Plno holek,vraždy a nakonec drogy.Přeskakujete zde lety,kterýmu pomáhá hodně vězení a zas jste na koni.Je to vlastně dost opakující schéma,které nabourá jen milenka a občas zrada.Novinky v tomhle odvětví člověk nepotřebuje,ale zde se možná držíme Santa Russo,kterýmu chybí přesně to,co znáte třeba u Tony Montana.65% ()

fafejt001

Díky Scamarciomu výkonu lehký nadprůměr v tomto žánru . Mohlo být klidně méně těch brutálních scén . Holky pěkné , jen ten kolektiv plný exotů . Jelikož to bylo , zřejmě , podle skutečných událostí místy až mrazilo . ()

raru

Kvalitu kultových filmov s mafiánskou tematikou tento film nedosahuje. Ako víkendová jednohubka,to by sa dalo,a ja dúfam,že iné ambície táto oddychovka ani nemala,pretože by ich nenaplnila ani pri zažmúrení obidvoch očí. ()

Modeman123

Ale jó, na tohle se dalo koukat. Veledílo se nekoná, ale vzestup a pád italskýho prochcanýho a prolhanýho bonzáka od píky až na vrchol (a zase zpět) v rámci Ndraghety* byl, je a vždycky bude zajímavý téma. Správně se tady šetří emocemi a nikoliv násilím. *Ndragheta = významná organizace mafianského štýlu operující po celé Evropě, sídlíc v Miláně. Má své "projekty" ale třeba i na Slovensku. ()

LUIGISde

Také príjemné osviežujúce, žaner gangsteriek a z nuly bossom je však prepchatý perlami že len ťažko sa v ňom konkuruje nejakému miniprojektu aj keď celkom autentickému s dobrým obsadením. Páčili sa mi dobové superšporty ktoré sa tam občas blysli ()