Bazén

Sarah Mortonová, anglická spisovatelka kriminálních bestsellerů, přijíždí do luxusní vily svého francouzského vydavatele, aby si odpočinula a našla inspiraci pro svůj další román. Náhlý příjezd nakladatelovy dcery ji však rychle přesvědčí, že odpočinek a práce rozhodně nejsou to pravé! Krásná Julie vede bouřlivý život a Sarah se stává jeho nechtěnou součástí. Prožívá soukromou sexuální revoluci a musí se také vyrovnat s tragickými okolnostmi, jichž je svědkem. (Canal+ Action)

klokan4

Bazén je film škádlivý. Dokáže někoho spolehlivě unudit, ale snad i zaujmout :-). To vše korunováno zvláštním koncem. Právě konec filmu z něho dělá něco, co film přenese někam od pouhého letního dramatu, bezpochyby krásnému(pro mě osobně), k zajímavé podívané. Konec si každý jistě vyloží po svém. ()

jirik

4 dávám i přesto, že se tam skoro celý film téměř nic nedělo. Ale ty nádherné exteréry, parádní kamera, super atmosféra francouzského venkova, a tá mladá kočka, co nerada nosí podprsenku...velmi zajímavé a doporučuji shlédnout. PS: to panoptikum milenců bylo fakt k smíchu, to je našla někde na cestě z hospody válet se opilé v příkopu? Pravdou je, že bych byl velmi rád tím pobudou :-) ()

matilda33

V celku slušné krimi s, pre tento druh žánra, nadštandardnou dávkou sexu. Napriek slušným hereckým výkonom a celkom pôsobivej atmosfére som čakala čosi viac. Skrátka, Bazén ma žiaľ nezaujal tak, ako mohol. Potenciál v príbehu na to bol. ()

DaNQa

Veľmi prepracovaný film, kde je podľa mňa vnímanie filmu v značnej miere založené na tom, aby ste sa do niektorej postavy akotak vcítili, a pozerali sa na film a priebeh deja jej očami. V mojom prípade, ako som spomínala to bola Sarah, a bolo zaujímavé sledovať, a vlastne cítiť sa tak ako ona, s pocitmi že už dávno nie je tak krásna ako mladá Julie, už dávno nepocítila to čo ona.. Sarah pri sledovaní Juliinich erotických hier v bazéne, spálni, či hocikde po dome už neraz došli nervy, a vo všetkom sa to odzrkadľule. Avšak, i tieto dve, natoľko odlišné bytosti sa spriatelia.. ()

radostR

Čekání na zásadní zvrat ve filmu mě bavilo víc. Vztah stárnoucí ženy a mladé provokativní holky byl vykreslen velmi přesvědčivě a nenudil. Rozhodující okamžiky filmu jsou poněkud zhuštěny, nenavozují potřebnou dramatickou atmosféru a působí bezradně. Od závěru jsem rozhodně čekala víc, přesto stojí za to film vidět. ()

WIK

Nudný film, které mě nijak neoslovil. Chování hlavních hrdinek bylo místy naprosto uměle vykonstruované a určité scény mi přišly vhodné spíš pro parodii než seriozní film (např. zakopávání mrtvoly nebo odhalování se hlavní hrdinky na balkoně před starým zahradníkem). Filmu dávám 2 pouze za herecké výkony a francouzský venkov. ()

kritikspacil

Působivá atmosféra francouzského venkova , atmosférická hudba , kontrasty chladné Anglie a sluncem rozpálené Francie.....i v temperamentu obou hrdinek , celkově mne ale film nepřesvědčil ...... ()

Milsa

Nechápem, čo je na tomto filme úžasné. Je to absolútna hlúposť, ktorú, aby divák pochopil, musí si prečítať komentár autora filmu, aby vedel o čo vlastne išlo. Film má byť zrozumiteľný a nie, aby si človek zháňal o ňom ešte dodatočné informácie, pretože to čo divák vidí nemá ani hlavu ani pätu. ()

Mountain

Film ve kterém se neděje nic, co by vás nutně muselo zvednout ze židle. Občas je to docela nuda, hlavně začátek snímku se rozjíždí hodně opatrně a vy netrpělivě čekáte, kdy už se konečně začne něco dít. Film sází na odvážné erotické scény, o které v tomto snímku není nouze. Jinak nic tak zajímavého nenabízí. Navíc závěr filmu je trochu přitažený za vlasy. Toto dílko zkrátka neurazí, ale bohužel ani ničím nepřekvapí. ()

iggy_pop

Zaujímavý multi žánrový experiment, ktorá nedá nespomenúť na to najlepšie z Hitchcocka. Rampling a Sagnier ako dve maximálne rozdielne ženy rozohrajú nebezpečnú hru, ktorá vyústi do prekvapivého konca. Ozon to so ženami proste vie. ()

neskvik

Prvy film, ktory som od Ozona videl. Sice uz uplynulo dost rokov /v kine!/, to podstatne podla mojho nazoru ostava. Tym je atmosfera a pre mna je teda tato snimka timeless. ()