Můj přítel Monk - Série 6 (2007) (série)

Pan Monk je na útěku – 1. část (S06E15)

(epizoda)
  • Česko Pan Monk je na útěku 1/2 (více)

Při vyšetřování vloupání do obchodu s elektronikou nachází pan Monk záhadný vzkaz, který ho přiměje odjet do kamenosochařského obchodu. Tam naráží na Franka Nunna, který dal kdysi bombu do auta Monkovy ženy Trudy. Nunn mu nechce prozradit, kdo ho najal, a Monk na něj vytáhne zbraň. Padne výstřel a Nunn je mrtvý. Monka zatknou, přestože tvrdí, že on nestřílel. Cestou od soudního slyšení do vazební věznice se Monkovi podaří uprchnout a vypátrat, že za vším stojí šerif Rollins. Monkovi se podaří zjistit, že mu vyměnil hlaveň pistole, Nunna zastřelil sám, a když Monk ležel tváří k zemi, vrátil původní hlaveň na Monkovu pistoli. Pan Monk tedy ví, jak k zločinu došlo, ale nezná Rollinsův motiv. Volá kapitánu Stottlemeyerovi a dává si s ním schůzku na molu. Monk zjišťuje, že je tam policejní komando, a vytahuje zbraň. Stottlemeyer na něj střílí a Monk padá z mola do moře. (TV Nova)

Peddro

Opět mi tady trošku vadí Natalie, protože jedná nelogicky a znovu jsem nucen pochybovat o její inteligenci. Někdy se mi sice líbí (zvlášť, když má dlouhé vlasy - krátké jí ani trošku nesluší) ale tady říká ,, Mohl jste ho střelit do nohy, nebo jste nemusel střílet vůbec" To se měl jako podle Natalie (nevěděla, že to bylo jen na oko) Stottlemeyer nechat zastřelit? Táta od  dvou kluků? Asi je to záměr, ale mohla  být aspoň na úrovni Sharony. Jak říkám, tak někdy se mi líbí, ale většinou pořád ječí (to její ,,ne,ne, ne, ne, nééé nenávidím a vyloženě to bolí a i mučení Španělské inkvizice je  proti tomu wellness). Navíc mi často přijde opravdu hloupá. Ale tento seriál mám moc rád, tak  přesto dávám 4. hvězdy. Bože zrovna teď dělá Randymu koktejl vrtačkou :-) Já jí fakt asi nedám :-) A ještě za ním jede a tím ho odhalí. Tak je fakt prostoduchá, až to vážně bolí :-D ()