Pan Tau přichází (S01E01) (epizoda)

 • Západní Německo

  Pan Tau tritt auf

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo / Západní Německo / Rakousko, 1971, 29 min

 • topi
  ****

  Pan Tau poprvé na scéně!! Cestuje ve vesmíru ve své raketce a zaslechne odněkud dětský pláč...koukne do dalekohledu a vidí před sebou Zeměkouli, tak nakopne svoje prdítko a frčí dolů a dobrodružství začíná. Výborná scéna ve psím salónu s vedoucím Františkem Filipovským nebo epizodka Lubomíra Lipského v roli antouška.(4.7.2016)

 • Šandík
  ***

  Hodně slabý rozjezd, i když pěkné momenty tu jsou. A taky si pamatuju, že jako dítě jsem to měl rád, takže jde zjevně i o ten starý známý úhel pohledu. Dětské oči jsou zkrátka jiné než ty dospělácké ;o)(18.4.2013)

 • roswelll
  *****

  Pan Tau přichází a navždy zůstane...jak jsem v televizi zaslechl známou znělku, už jsem seděl u bedny(14.2.2016)

 • Terva
  ***

  Tak nevím, mám za to, že to mohlo býti lépe natočené. Scénář hapruje. Hudba dobrá.(24.4.2011)

 • pytlik...
  ***

  Chichi, USA se cejtěj jako mistři světa, a přitom prosím pěkně, kdo je z vesmíru navštěvuje? Evidentně pátá až šestá sorta mimozemšťanů vysloveně nereprezentativního vzhledu a chování. Jako třeba ET, jehož vrásčitá tvář a tělo by snesly hektolitry omlazovacích olejů a krémů a stejně by mu to nepomohlo. Oproti tomu je naprosto jasné, že naše malá země musí mít celovesmírný význam, páč k nám nebesa posílají zásadně svoje prvotřídní exponáty, k jakým patří bezesporu pan Tau. Vždy perfektně upravený, elegantní, s příkladným chováním. Jen se mi u něho nelíbilo, že je stoprocentně příznivcem pokleslých televizních estrád, jinak si nedokážu vysvětlit, že dokázal takovou dobu klidně hledět na tu tančící a zpěvavou hrůzu u psího holiče, přičemž stačilo prstem ojet buřinku a ten jeho hafík měl perfektní účes i bez Filipovského.(10.12.2017)

 • - Natáčelo se ve Špindlerově Mlýně a Bedřichově. (M.B)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace