Reklama

Reklama

Recenze (23)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úvod dokonalý, aj scéna návratu ocka domov s močením na chodbe. Zvyšok je tak pocitový, že až prechádza zrak. Dobre sa na to pozerá, ale vlastne sa nič nestane. Snáď bude táto séria prebiehať aspoň v striedaní dejotvornejších a menej dejotvorných epizód, než že pôjdeme v tomto smere až do konca a osobne budem mať pocit, že ma to síce bavilo, ale dokopy sa to nikam neposunulo. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hmmm, tak tohle nebyla dobrá epizoda. Úvod mě přitom docela dobře naladil, protože vidět všechna ta oslavovaná klišé najednou, to byl kvalitní zápich. Stejně dobře jsem se bavil i na konci, protože i když se Cal řadí mezi všechny ty figurky, které ve mně vzbuzují čím dál větší odpor (a to jsou opravdu všechny, liší se jen tím, na který stupeň se už u mě dostaly), s rodinou se tedy rozloučil velkolepým způsobem, to mu musím nechat:-) No, ale děj mezi počátkem a závěrem epizody byl úplně o ničem. Vývoj veškerý žádný, jen se zase něco vypilo a vyšňupalo. / Poučení: Nesnaž se zápasit v gay baru. 3*- ()

Reklama

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Milostný trojúhelníky, hádky ve vířivce, grcání, bitky v gay baru, bohoslužby s Labrinthem, monolog o toxický maskulinitě a intenzivní dávka deprese je přesně to pikantní koření, co tahle drogová šleha potřebovala. Levinson zde opět brilantně využívá mozaikovité vyprávění, sofistikovanou vizuální estetiku, černý humor, a v neposlední řadě vše hravě balancuje na pomezí imaginace a reality, díky čemuž celé epizodě dodává unikátní tragikomickou rovinu. Úvodní montáž je mimochodem geniální........ Self-destruction at its finest! ()

Botič 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejsem si úplně jistý posunem k evropskému uměleckému filmu. Závěr pěkný, ale co to vlastně říká o celku? Sam Levinson klade hodně silný důraz na detaily. Noří se hluboko do hlav hlavních postav, ale trochu mu ujíždí kompaktnost celé série. Calova linka je tak zatím nejsilnější. Pekelně mi chybí Kat a Cassie už prosím vyřešme ať se můžeme posunout k Lexie. Vlastně trochu frustrující epizoda. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další intenzivní díl. Úvod á la Duch nebo Zkrocená hora nemá chybu. Navazujeme tam, kde jsme skončili v minulé epizodě, přičemž trojúhelník Maddy, Natea a stále labilnější Cassie je ještě komplikovanějším, což vyvrcholí zvratky ve vířivce. Lexi (dcera Judda Apatowa Maude) dál připravuje svou středoškolskou hru. Kdepak se asi inspirovala? To přepínání mezi scénami, liniemi a náladami je působivé. Cal se po svém osvobozuje od zášti vůči své rodině, v baru, do kterého roky nevkročil, ho pohltí nostalgie. A pak je doma zatraceně upřímný. Může to být zajímavý zlom pro několik příštích dějových linií. Hodně pocitové, hodně své. Kdo ještě alkoholem či drogami nezabil zbytek svých mozkových buněk, tak to úspěšně dohání. ()

Galerie (94)

Reklama

Reklama