Během úniku radiace zůstalo v jaderné elektrárně zavřeno malé štěně. Z roztomilého pejska se tak vlivem atomového záření stal agresivní zabiják...  V jaderné elektrárně v Ďábelském kaňonu dochází k havárii a kvůli úniku radiace všichni opouštějí objekt. Jeden ze zaměstnanců tam má roztomilé štěňátko, které se ve zmatku schová, a jeho majitel musí i proti vlastní vůli spolu s ostatními odejít a nechat ho tam. O rok později. Rodina Brada Yatese se přestěhovala z Los Angeles na venkov do městečka v blízkosti Ďáblova kaňonu.16letý Josh jede s novými kamarády, s malou sestřičkou Heather a její fenkou Trixi na výlet do údolí. Nelíbí se mu ale chování kluků, kteří nejdříve střílejí do světel v ohrazeném prostoru kolem uzavřené elektrárny a pak se nerozpakují střílet i po psovi, který vyběhne z objektu. Josh se nemíní účastnit řádění kluků a z protestu se vrací pěšky domů. Chlapci pod vedením Dwyna chtějí za každou cenu psa v elektrárně dostat, Dwyne přeleze přes plot a zuřivý pes ho usmrtí. Zabiják z elektrárny je nejen výjimečně fyzicky zdatný, ale také chytrý pes, který přiběhne za hárající Trixi a nedělá mu žádné potíže odvést si ji ze zavřeného domu do uzavřeného objektu elektrárny. Po určité době porodí Trixi dvě štěňata, Pajdu a Scottyho. Pajda překvapuje Yetsovy občasnými záchvaty zuřivosti (ohrožuje dokonce i Brada). Veterinář si ho nechá v ošetřovně na pozorování, ráno je však nalezen mrtev... (oficiální text distributora)

honzic

Tak tohle snad nemohl nikdo myslet vážně jako horor nebo thriller, spíše je to takový filmík o pejskách na nedělní odpoledne, které občas více štěkají a trochu koušou. Herci jsou tam jako gumoví a jinak je to příšerné. Nebýt pejsků, tak dám odpad. Hodnocení: 15 % ()

Skeevee odpad!

Nemuzu si pomoct, je mi to moc lito, ale tohle vypada jak Lassie se vraci nebo neco podobneho. Srdceryvne sceny mezi psy a lidmi a chovani psu a ta velice chytra doktorka... to je spis horor, ze se na to clovek vubec ma dodivat, natoz cokoli jineho... ale jo, film ma jedno pozitivum... stene je naprosto rozkosne a "pes zabijak" je taky roztomiloucka stvurka, ktera neni ani trosku strasidelna =))) A co teprv ten srdceryvny konec... to tomu vazne nasadilo korunu... horor jen co je pravda... ()

uprchlice

Tak trochu v poslední době sleduju zvířecí horrory. Už jsem viděla zabijáckou kosatku, naštvanýho vepříka. No a včera jsem vsadila na trochu lepší zvíře "Pes zabiják". Jevil se jako nápad v knize Stephena Kinga "Cujo". Samozřejmě, že jsem viděla i film, ale "Pes zabiják " se vůbec jako zabiják nejevil. Naopak. Byl roztomilej A musím říct, že to bylo místy i smutný a já... brečela! U horroru se mi to snad ještě nestalo (nebo si to teda aspoň nepamatuju ). Za mojí horrorovou "kariéru" jsem zažila ledacos, ale tohle... Asi fakt ještě ne! No přišla bych k ději (a vlastně k vysvětlení mýho smutku ). Rodina z Los Angeles se přestěhuje do ospalého městečka (teda kdybych bydlela v Los Angeles, nikdo by mě odtamtud nedostal! ). Každopádně ta rodina měla pejska (byla to fena ) a ona se dala dohromady s pejskem, který žil v továrně a byl agresivní kvůli nějakýmu plynu v tý továrně. Samozřejmě ty štěňátka, co se poté narodila, byla taky agresivní (teda vlastně jenom jedno). Jejich maminka jim umřela! (tady máte důvod!). Ale to není vše. V dospělosti se u jednoho začne projevovat agresivita (jaký otec, takový syn ) a zabije veterináře. Ten jejich táta sleduje tu rodinu, protože chce svoje syny dostat na svojí stranu. Když jde syn z rodiny do lesa, napadne ho ten agresivní pes a on ho zastřelí! (další důvod!). Pak ten jeho táta (psí) si jde k němu lehnout Končí to samozřejmě smrtí toho psa, který vše začal! Celkový dojem? Nic moc popravdě, protože jsem čekala film z 80. let a tento byl z roku 1998 a navíc ještě TV Film! Bohužel to tak dopadlo i s herci, že byli horší ve svých výkonech a ani psi nebyli nijak změněni (jen se u nich projevovala ta agresivita), ale vlastně se dali i ochočit lehkým způsobem (stačilo se jich nebát ). Každopádně žádný ukousntý končetiny, ba ani ukouslý hlavy nečekejte, takže pro mě zklamání! :/ ()

Mark1983 odpad!

Tak na tuhle slátaninu si pamatuju. Narazil jsem na ní ve videopůjčovně - tenkrát - a byl jsem na nový horor se psem úplně natěšenej, ale to jen do doby,kdy jsem si to pustil. Čekal jsem horor a vylezl z toho zkurvenej rodinnej film,kterej i jako rodinnej film stál úplně za hovno. ()

jakub.bystra

Tenhle film má velké štěstí, že jsem na něj narazil jednou v noci, kdy jsem nemohl spát a byl to jediný film v TV, takže na zkrácení času mi to zas tak hrozné nepřišlo, kdybych se na to ale podíval "regulérně", někdy ve dne, byl by to asi čistokrevný odpad. ()