Když Homer veřejně urazí popovou hvězdu Ashlee Starlingovou, stane se terčem neúnavné fanouškovské základny, jejíž členkou je i Líza... (TV Prima)

Elessar.

Spievanie v Simpsonovcoch... nuž s tým je to také ošemetné. A tu je to viac než ošemetné. Serialu chýba trochu viac humoru, alebo možno len nerozumiem súčasnému nastaveniu Ameriky? Kto vie. Podobne ako niektoré  z prechádzajúcich sérii, Simpsonovi strácajú svoju internacionalitu. Tuzemeskému divákovi príde reku divné, čo sa to tam rieši. Chudák Homer ()

MnamBuchta

Au, tak tohle mé srdíčko hodně bolelo. Jedná se rozhodně o jednu z nejhorších epizod celého seriálu. Tento díl je dějem strašně nezajímavý, nudný a postavy se chovají tak jak by se jejich charaktery vůbec nezachovaly. Pěveckých scén je tu vážně hodně a já si stojím za tím, že to do Simpsonů prostě nepatří. Nedoporučuji 2/10 😕 ()

JesterKruger odpad!

Takovou hrůzu jsem neviděl ani v samotném pekle. Tohle je hotový (a pochopitelně i horší) Heavy Traffic (Rušná ulice) podle Matta Groeninga. Tenhle film mi zničil veškeré sympatie mezi lízou, Bartem, a Homerovými spolupracovníky. Jestli jsem si zničil i sympatii vůči Marge, tak to asi nelze úplně říci. Nic méně, chápete, proč tuhle epizodu srovnávám s Rušnou Ulicí od Ralpha Bakshiho? Pokud jste ten film viděli, tak si určitě vzpomenete, že se ze všech postav během děje vyklubou psychopati a nebo se jim zhroutí životy (Michael začne vraždit, Ida propadne alkoholismu, Carole začne být arogantní, a Oliver se kvůli svým zvráceným choutkám sám ukřižuje). Tady je to skoro to samé. Homer chtěl jen říct svůj názor, a všichni ho za to nesnášeli. Mě by ale nevadila epizoda o tom, že někdo prosadí svůj názor. Ale tady jde o to, že tahle epizoda vám zničí veškeré sympatie s těmi žluťásky. Líza bojuje proti svému vlastnímu otci, a Bart se k ní přidá. A navíc, tady nejde jen o to, že si zničíte sympatii k simpsonům. Ale tady jde i o to, že celý díl je hrozně nudný, a pěveckých scén je tu fakt moc. Rušná ulice je daleko záživnější, než tenhle paskvil. Sbohem Simpsonovi, už nejste to, co kdysi. ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)