Reklama

Reklama

Špióni

  • Čína Tung wu tche kung ťü (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Dva superagenti, kteří už nemohou být více odlišní. Nyní musí pracovat jako tým, protože neznámí zločinci ukradli tajné materiály a oni je musí získat zpět. (Televize Seznam)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (14)

ModryPlamen 

všechny recenze uživatele

[spoilery] Nie je to ani lepšie, ani horšie ako Zootropolis. Je to niečo iné, do popredia sa tu dostáva akčný žáner plus humor a ten detektívny je až za ním. Fabula je celkom zaujímavá a nie je jednoduchá, takto to už u detektívok býva. Len akcia na začiatku je mierne neprehľadná a je troška problém sa v nej orientovať, po druhom zhliadnutí je to lepšie. Síce tu spomenú globálne otepľovanie, no nie je to hlavná téma a nepôsobi to rušivo, na rozdiel od ostrého slniečka páliaceho na Zootropolis. Vlastne film pôsobí tak, že chcete vedieť, ako to dopadne. A ani sa nedá predvídať. Len škoda, že miesto priamej konfrontácie medzi Vladimírom a záporákom v závere sme sa dočkali akéhosi včelieho tornáda, čo mi neprišlo vzhľadom k charakteru bitky vhodné. Musím oceniť, že tu pridali na rozdiel od Disneyho aj vtáky, hady, žaby atď. Pridali tu aj draka, čo pôsobí divne, ale budiž. Šablona spolupráce dvoch nepravdepodobných tu síce bola už miliónkrát, ale mne táto dvojica prišla celkom nie že vtipná, ale zaujímavá. Kocúr taká namyslená zmes akčných filmov, potkan… No kto nemá problémy s trochu infantilnejšími postavami, tak mu vadiť nebude, a mňa celkom zaujal. Mia mi zaujímavá neprišla, ani záporák, ani zajac. Viacej z vedľajších postáv zaujal opravár (druh som neidentifikoval) s hadom, dal by som im aj trocha viac priestoru. Animačne je to celkom vydarené, niektoré scény troška moc šedozelené ale nevadí. Vzhľadom k tomu, že som mal možnosť tento týždeň vidieť Tománkovo veľdielo a pretože viem, čo je to zlý animák, dávam nakoniec 5 hviezdičiek. Posledný raz som toto určite nevidel. ()

pakobylka

všechny recenze uživatele

Už dlouho se mi nestalo, abych vydržela u televizní obrazovky cca čtvrt hodiny ... a potom to vzdala. Neboť co se postaviček a kulis příběhu dotýká, evidentně je určený malým capartům, zatímco překotnou a nepřehlednou akci školkové děti dle mého soudu nepoberou - a rádoby vtipný slovní doprovod už vůbec ne. Koho proboha napadlo vykládat jim cosi o KOREKTNOSTI firmy ? Kdo z cílové skupiny diváků a divaček to pochopí ? To už se všichni dočista korektně zbláznili ? Mám sto a jednu chuť přidělit tomuhle veledílu "odpad" ... ale přece jenom - nemám zapotřebí takhle se shazovat. Možná se jednou posilním něčím tekutým a zkusím se na nesympatické hrdiny uvízlé v nesympatickém dobrodružství podívat znovu ... a jestli to dám, nějak už se k jejich hodnocení postavím. I když ... myslím, že ničeho hezkého ani povzbudivého se ode mě nedočkají. P.S.: Jedna moje kámoška se dvěma čtyřletými vnoučaty (chlapcem a děvčátkem) nedávno navštívila multikino - vypravila se s nimi na jakousi animovanou pohádku. Jakmile se na plátně (v duchu moderních trendů) zjevila splašená AKCE, děti se o děj přestaly zajímat a naopak se začaly chystat k odchodu ze sálu. Na sedadlech je udrželo jen opakované ujišťování, že "brzy už bude ta SVATBA" ... a s ní se dočkají i konce promítání. ()

Reklama

h0n24 

všechny recenze uživatele

Škoda, že se tenhle film nejspíš nikdy nedostane do Česka. Přesah má obrovský. Místy připomíná Zootropii a snad ji i překonává v počtu zvratů. Moderní film, kde celý příběh je složen z krátkých vtipných scének, takže zabaví i menší anebo ty, co neudrží pozornost. Animace moře provedena naprosto ukázkově, kolorování trochu slabší. Jediný mínus byla Čínská agitka včel na konci filmu, do celého snímku to tak nějak nesedělo, ale možná že to dostali tvůrci filmu příkazem shora. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

V podstatě kopírka dvou filmů Zootropolis ( z tama si to vzalo zvířata ve světě lidí pokud se nepletu i postavy jsou hodně totožné včetně zaječice i zvraty jsou na podobné úrovni ) a Špioni v převleku (námět,namyšlená hlavní postava co dostane vědátorského kámoše a projde proměnou). Triky jsou na hodně vysoké úrovni jde vidět, že do toho Francouzi s Číňany něco opravdu narvaly a příběh se taky dá (pokud jste neviděly Zootroopolis tak ten zvrat na konci nemusíte znát v tom případě si můžete přidat hvězdičky). Jediné mínus je humor, který se hodně nepovedl až na toho draka ( i když to nedává smysl jak se mohl had proměňovat v draka , ale budiž) a toho kohouta zde nejsou vtipné postavy. Tohle mělo jít do kin místo Špionů v převleku. ()

vrch07256732 

všechny recenze uživatele

Super oddychovka, super grafika aj super hlášky. Pod týmto povrchom sa skrýva vynikajúci príbeh miestami až dojímavý. Jasne že je to vykradnutý Zootropolis a Špioni v prevleku ale koho to se...e? Dej je dobre vystavaný, hlavné postavy OK, skvelý príbeh aj rozuzlenie. Škoda že to nie je mainstremová záležitosť práve spomínaných 2 filmov. Pre mňa oveľa lepšie ako spomínaný Zootropolis a Špioni v prevleku. ()

Galerie (55)

Reklama

Reklama