Star Trek - Série 1 (1973) (série)

Pod vlivem Ambry (S01E13)

(epizoda)
  • USA The Ambergris Element

majo25

Epizóda má tak dobrú zápletku, že by som si ju vedel predstsviť aj v celovečernom formáte, či už hranom alebo animovanom. Podmorské prostredie je veľmi zaujímavé a pre ST netradičné - v hranej TOS-ke priam nepredstaviteľné - a práve preto je super, že vznikla animovaná verzia ST. Mňa to veľmi bavilo. ()

PKD

Tento díl mi připomíná TAS Supermana ze 60tek.;-) Opět, hraný potenciál...obrovský. Leč díky rozpočtu, nereálný. Taky proto tato TOS verze vznikla. Stejně ale nemohu občas posmutněti nad faktem malého rozpočtu a nad tím, že bych aspoň 50% TASky udělal hraný. Nebo aspoň CGI, jako SW CW, např. ()

ledzepfan

Strohost nízkorozpočtové animace TAS je občas už ubíjející a tak je tenhle díl velmi příjemným osvěžením, protože posádku vtahuje do zcela nových kulis.. Děj je zajímavý a barvity.. Prostě, jedna z kvalitnějších epizod. ()

Lina

Další díl s dobrým námětem, těžko realizovatelný za tehdejších trikových možností. Potřeboval by hudbu, která se pořád neopakuje, a zasloužil by si taky rozvést scénář. Mutace běží hodně rychle, nicméně něco podobného na suchu jsme pak viděli u Archerovy posádky. ()