Epizoda 1 (E01) (epizoda)

Drama / Sci-Fi

Russ Davies

Kostýmy:

Howard Burden
  • Morb

Tak tenhle seriál vyloženě odkopala trojice produkce-scénárista-režisér v tomhle pořadí. Když nemám rozpočet, nerozhodnu se točit válečnej velkofilm, nenutim scénáristu zasadit děj o 80 let zpět a režiséra, aby to fakt točil. Tohle se tady stalo. Přelom 19-20. století je co do exteriérů a kostýmů, hodně nákladná záležitost a prachy na to evidentně nebyly. Efekty jsou naprosto strašný, celý je to nejspíš natáčený ve studiu a ačkoliv seriál začíná relativně zajímavou zápletkou a dokonce i herci se svých rolí ujali relativně zajímavě, kvůli nevěrohodným exteriérům a některým efektům jsem nedokoukal ani první díl.(11.11.2019)

• LIVINGDEAD

Sympatické herecké obsazení, dokonce i mimozemšťani vypadají jako z filmu s Tomem Cruisem. Bohužel se tam prolíná minulost a současnost a tohle já ve filmu nesnáším.😠😠 Po závěrečným dílu musím dát ODPAD! Neskutečná sračka!(3.11.2019)

Počáteční nadšení, že je seriál zasazen aspoň zhruba do doby, ve které se nejznámější kniha mého milovaného spisovatele odehrává, poměrně brzy vystřídal údiv nad tím, jak málo se tvůrci kmižní předlohy drží. Válka světů je pramatka invazivních sci-fi a mnoho lidí si myslí, že po Spielbergově adaptaci, už není co nového dodat. Jenže tak to vůbec není. Ale co už... Harness nám představí osudy jiných postav. Pokouší se Wellsův příběh rozvést do stran a bohužel i dopředu v čase, takže sledujeme dvě časové osy...což se mi nelíbí a moc to příběhu nepomáhá. Je to škoda...herci jsou vybraní dobře, trikově to taky není úplně špatné...jenže nefunguje forma... .(18.11.2019)

• Solverino

Tak to je opravdu megasračka, jen samý kecy a blábolení a ještě ta stará doba, no hnus velebnosti... nedalo se to ani dokoukat(18.12.2019)