O život

• USA Point Blank

Když je Paulova těhotná žena unesena, Paul (Anthony Mackie) musí z nemocnice zachránit nájemného zabijáka Abea (Frank Grillo). Abe má u sebe důkaz proti zkorumpovaným policistům, kteří na něj chtěli hodit vraždu. Oba muži spolu začnou nedobrovolně spolupracovat, aby odhalili skutečného vraha a zachránili Paulovu ženu. (mokki5)

Yamatosan

Jsem velký fanoušek Grilla, tyhle role mu fakt jdou, ale tady to ani on nezachraňuje, je to hodně nuda stokrát viděná... ()

vinducha

Asi tak 73x viděné jinde , přesto sem se pobavil skvěle , protože sem zjistil , že poslední dobou mě prostě Frank s těmi svými drsňáky baví . Béčko jak vyšité , přesto a nebo právě proto jízda ,  jak jí mají gaučový mazlíci rádi. ()

charles3

Vcelku průměrné, ale zručně natočené béčko, jenž je americkým remakem mně dosud neznámého (ale o dvě třídy lépe hodnoceného) francouzského originálu. Navíc od mně dosud neznámého režiséra a s mně dosud neznámými herci. Dobrá kamera, ale místy divný střih, znesnadňující orientaci v akčních scénách. Soundrack jak z osmdesátkových kriminálek. V podstatě poněkud nesourodý mix policejního thrilleru a buddy komedie, kde navíc s postupem děje přestává být zřejmé, kdo je zde vlastně hlavním hrdinou. ()