PKD

Twovix, Tuwix, hymbajs šůvix! Todlencto je ultimátní pocta STV a hl. jednoho z absolutně nejodpadovějšího dílu celého STVoy a možná i ST éry 87-05 obecně. Až bych řekl, že o něco lepší. Je tady Klaun. Ano, TEN Klaun z pro mě ultimátního STVoooy dílu. A vůbec. Je tady všechno. Včetně postavy z Fair Havenu a já už se nemohu dočkati, na ty infarktové komenty těch, kteří ono holo městečko nenávidí z celého mozku.;-))) P.s. proč tam hergot nebyl Vodouš?! Jsem rozezlen na nejvyšší míru.:))) P.p.s. T´Lyn rulezzz! ()

cyphercz

Povedený season opener. Celá ta transportérová patálie byla sice trochu slabší, ale vyvažuje ji dění na Voyageru, takhle se má totiž dělat pořádný homage, ne jako ta epizoda myslím první řady s Tomem Parisem. Humor, opět zejména na Voyageru, fungoval, bylo fajn vidět různé holo postavy, asimilovaného "mloka" v kapitánském křesle atd. Jediné, co mě trochu zklamalo bylo vyřešení "Tuvixe" - první půlku epizody postavy naoko řeší velké morální dilema co s oním nově vytvořeným člověkem, odsuzují konání Janeway atp., aby pak tohle vše hodili za hlavu a v podstatě situaci vyřešili naprosto tím samým "neetickým" způsobem, jako kapitánka Voyageru - nové lidské bytosti přestaly existovat, stejně jako onen Tuvix. 75% ()