We Interrupt This Program (E04) (epizoda)

Akční / Komedie / Romantický / Sci-Fi

USA, 2021, 34 min

Velmi potřebná epizoda. Změna stylu, kupa pomrknutí, vnesení informací do tohoto mixu. Lovci easter eggů se z této epizody pomějí. Navíc jasná ukázka toho, že k pochopení následujících filmů v rámci MCU budete opravdu potřebovat sledovat i seriály, což bude pro některé lidí zásadní problém, když zatím ani Disney+ u nás oficiálně nenajdeme. Tvůrcům to zase poskytuje prostor k prohlubování postav i dějových linek. Myslím si, že jako diváci z toho budeme těžit.(29.1.2021)

Čtvrtý díl je jistě zatím nejlepší z toho, co jsme z Wandavision viděli. Objasňuje mysteriózní a nejasné scény z minulých dílů a dává skvělý důraz na události "po lusknutí". Některé scény byly doopravdy parádní, např. návrat mrtvých v nemocnici nebo pozorování dění v městečku skrz starou televizi. Zcela a bezkonkurenčně nejhorší bylo cokoliv, co se pojilo s postavou Darcy. Ta byla hrozně umělá, nepřirozená a nepříjemná. Všechny její scény byly trošku cringe a každá druhá věta, co vypustila, mi pila krev. Což je škoda, protože v prvních dvou Thorech byla sympatickým křovím. Za ní strhávám jednu hvězdu, jinak by to byl slušný plný počet.(29.1.2021)

Čtvrtý díl , je kompletně z pohlednu organizace SWORD a Moniky, tudíž máme na události náhled z jiné perspektivy a spousta věcí se vyjasní, vrací se staré postavy z minulých Marvelovek , několik nových a super byl i ten začátek s problikknutím ,jen tak dál čím dál lepší. Ted to začně být více akčnější!(12.3.2021)

No viem si predstaviť ako veľmi museli byť MCU fans nadšení. Pre mňa bola 4. epizóda fajn. Super, že došlo k nejakému vysvetľovaniu, pretože za predchádzajúce epizódy sa toho toľko nakopilo a dokopy nič nevysvetlilo, že aspoň niečo sme už potrebovali objasniť. To, že príde na komplet vysvetľovací diel, by ma ale rozhodne nenapadlo. Do ďalšieho vývoja seriálu dúfam, že sa pôjde už ucelenejším spôsobom, lebo si nemyslím, že takýto typ rozprávania je pre takto komplikovaný seriál vhodný aj do budúcna.(13.2.2021)

Seriál razantne mení atmosféru a začína vysvetľovať. Ale iba toľko, aby tých záhad bolo stále ešte dosť a aby sme boli natešení na ďalšiu časť. Síce sa to môže zdať ako presun do tuctového sci-fi, ale keďže je to stále veľmi záhadné a vychádzame z originálneho námetu sitcomu, tak to proste baví a napína na nevydržanie. Povedzme, že táto epizóda najviac atmosférou pripomína prvú polovicu Arival.(7.2.2021)

• - Při snaze o odhalení skutečných jmen lidí ve městě si na tabuli můžeme povšimnout, že pouze u postavy Agathy (Kathryn Hahn) nebyla dohledána její pravá identita. (LucasAbelle)

• - Tzv. mikrovlnná kosmická radiace, kterou v epizodě zmíní Darcy (Kat Dennings), a která podle ní vychází z energetického pole vytvořeného Wandou (Elizabeth Olsen) kolem Westview, je odkazem na čistou energii stvoření z komiksů, díky které získali členové Fantastické čtyřky své schopnosti. (NiWi)

• - Agent Woo (Randall Park) předvede v epizodě magický trik s vizitkou, stejný jako dělal Scott Lang (Paul Rudd) s kartami v Ant-Man a The Wasp (2018), kde byl Woo tímto trikem velice zaujat. (NiWi)