After: Přiznání

After We Collided

Drama / Romantický

USA, 2020, 106 min

• HenryX018

„Tohle byl ten nejhorší film který jsem kdy viděl, a chci zemřít." řekl jsem hned poté co začali finální titulky filmu After: Přiznání. A věřte mi že to myslím vážně. Ze začátku chci říct, že jsem neviděl první díl, vlastně jsem ho ani vidět nepotřeboval. Taky bych měl říct že nevím za co tenhle film pochválit. Příběh? Plný klišé a nelogických částí, zbytečné dialogy, zbytečné postavy (vy co se těšíte na Trevora tak Smolík pacholík, bylo by mnohem lepší kdyby zemřel v prvních patnácti minutách) a když už to konečně vypadalo že jedna z postav zemře - za dva střihy byla vpohodě. Doufal jsem že Hardin třeba dostane AIDS nebo něco aby to bylo zajímavé, protože by to rozhodně pomohlo. Kamera? Třepe se jako kdyby ji držel někdo s epilepsii. Zvuk? HAHAHA. Zvuk buď zní jako kdyby použili mikrofon mého kamaráda který při Valorantu zní jako v tunelu, nebo dali mikrofon postavy která není v záběru tak nahlas, že jsem kontroloval jestli nemám zánět ucha. Asi WaTtPaD pRoDuCtIoNs nezbyl rozpočet. Kam šel rozpočet? Nevím, ale rozhodně ne do těch příšerných herců. Každý jeden z nich je otřesný. Každý. The Room je oproti téhle slátanině oscarový snímek. Film má více nadávek než celé GTA V a když už se směju tak jen když Langfordová brečí protože to je komedie na druhou. Během filmu jsem si stihl spočítat jebáky na obličeji a je to tedy jediné co jsem si že sálu odnesl. Píšu petici aby třetí díl nikdy nevznikl, protze ty prachy co jdou do vlhkých třináctek by lépe posloužili dětem v Africe. 0/10, nejhorší film který jsem kdy viděl.(6.9.2020)

Když to porovnám s prvním filmem, tak je to mnohonásobně lepší. Režisér už má nějakou zkušenost jak filmovou, tak s podobným žánrem, takže ví, jak pracovat s herci a jak ten příběh vlastně uchopit. A hleďme, herci najednou umí hrát a některý scény jsou opravdu zábavné. Samozřejmě je ten snímek pořád škvár bez jakéhokoli děje, s moderním pojetím romantizace toxického vztahu, v čemž vidím posledních pár let opravdu chybu, ale na rozdíl od Kissing Booth nebo 365 dni je tento snímek sebereflexivní, uvědomuje si svoje chyby, a kdyby to nebylo podle knihy, tak by podle mě ten snímek skončil špatně.(6.9.2020)

• Paldiny

"Hodná dívka Tessa a tajemný Hardin" sa píše v obsahu, no nenechajte sa zmiasť. Ona je štvrť filmu nadrbaná a polovicu vyzlečená a on? On je zas pol filmu nasraný. Film mi ale čosi pripomínal, niečo čo som videl už v minulosti. Ak sa mocne zamyslím, tuším to nieslo v názve Temnotu, ale nešlo o horor. Teda horor v pravom slova zmysle. Aj vtedy každých 15 minút vstupoval do deja sex, aj vtedy bola ona tá ambiciózna a on ten nechutne bohatý a aj vtedy sa pre dramatizáciu používali vtipné roztržky ústredného páru a ich blízkych. Všetkému teraz nasádza korunu zvrat s bezdomovcom ako keby strihnutý z nejakej paródie, ktorý už popravde nebol ani vtipný. No mám dobrú náladu a manželke sa to asi páčilo, tak nebudem zlý.(8.9.2020)

Puberťácká slaďárna, na kterou už jsem asi moc starý. Možná kdyby tam nebylo tolik klišé, kdy si stačilo jen o některých problémech promluvit, tak by si ušetřili spoustu vyhrocených situacích, ale jak říkám, možná jsem na to příliš starý a dneska se ti mladí tak chovají. Třeba je to dokonce lépe napsané, než vidíme ve filmu. Např. ta velice krátká scéna s její matkou a bývalým - mnou naprosto nepochopené a zbytečné. Problémy s alkoholem ten týpek v tomto podání rozhodně neměl. Ale stejně na další díl půjdu. ... GA Cinema(13.9.2020)

• Arsenal83

Kým jednotka chcela byť teenage romancou a aj to sa jej podarilo len veľmi chabo, druhá časť už chce byť skoro soft erotikou pre deti pod 15. Objavujú sa tu samí teenageri prekypujúcim egom, či dievča či chlapec, všetci sú frajeri hrajúci sa na veľa, pýcha by sa dala krájať. Scenáristicky sme dostali čistý návod pre mladých ako si užívať na gauči, v posteli, na stole, v sprche a pre dievčatá ako majú poriadne vzdychať a v tej sprche dokonca dvíhať telefón. Josephine Langford však okrem toho vzdychania nevie nič zahrať no a Hero Fiennes Tiffin ten má mimiku ako po mozgovej obrne. Jediným pozitívom bola anglická verzia Ó Tannenbaum spievaná nejakým černochom.(8.9.2020)