After: Přiznání

• USA After We Collided (více)
Trailer 1

Hodná dívka Tessa a tajemný Hardin se propadli do vzájemné osudové lásky. Na ničem jiném nezáleží a ani jeden z nich nemá co ztratit. Až na to, že mohou ztratit jeden druhého, tedy vlastně úplně všechno. A právě takové nebezpečí hrozí ve chvíli, kdy se Tessa dozví o sázce, která jejich vášni předcházela, a jedno Hardinovo ošklivé tajemství z minulosti. Hardin býval krutý a nepoddajný, uměl dívky využít a odkopnout. Teď je to on, kdo by mohl skončit se zlomeným srdcem, kdo bez toho druhého nemůže žít. Udělal obrovskou chybu, díky níž může láska jeho života skončit. Dokáže překonat stíny minulosti a vybojovat svou lásku zpět? Nebude to snadné. Silná láska a divoký vztah totiž Tessu změnily, už není tou nevinnou dívenkou. Stále je zamilovaná, ale současně je silnější a dospělejší. Určitě nechce skončit v slzách. Nový kluk, který se v jejím životě objevil, je navíc pozorný a hodný. S ním by její srdce mohlo najít klid... je ale klid to, co opravdu chce? Nezvítězí nakonec elektrizující doteky, nenasytné polibky a žhavá touha, kterou umí vzbudit jenom zlobivý Hardin Scott? (Bontonfilm)

Trailer 1

Rathalos

Pre mna urcite slabsie pokracovanie ako jednotka,ale zase nebolo to zle,ak by sa tvorcovia menej zamerali na sceny ohladom sexu a viac riesili ostatne zalezitosti,bolo by to opat pat hviezdiciek,no prva polovica filmu ma velmi nabavila,v tej druhej sa uz konecne nieco dialo a riesilo,cize dam trojku,priemer...:-) ()

Paldiny

"Hodná dívka Tessa a tajemný Hardin" sa píše v obsahu, no nenechajte sa zmiasť. Ona je štvrť filmu nadrbaná a polovicu vyzlečená a on? On je zas pol filmu nasraný. Film mi ale čosi pripomínal, niečo čo som videl už v minulosti. Ak sa mocne zamyslím, tuším to nieslo v názve Temnotu, ale nešlo o horor. Teda horor v pravom slova zmysle. Aj vtedy každých 15 minút vstupoval do deja sex, aj vtedy bola ona tá ambiciózna a on ten nechutne bohatý a aj vtedy sa pre dramatizáciu používali vtipné roztržky ústredného páru a ich blízkych. Všetkému teraz nasádza korunu zvrat s bezdomovcom ako keby strihnutý z nejakej paródie, ktorý už popravde nebol ani vtipný. No mám dobrú náladu a manželke sa to asi páčilo, tak nebudem zlý. ()

necisty

Puberťácká slaďárna, na kterou už jsem asi moc starý. Možná kdyby tam nebylo tolik klišé, kdy si stačilo jen o některých problémech promluvit, tak by si ušetřili spoustu vyhrocených situacích a mé horší hodnocení, ale jak říkám, možná jsem na to příliš starý a dneska se ti mladí tak chovají. Třeba je to dokonce lépe napsané, než vidíme ve filmu. Např. ta velice krátká scéna s její matkou a bývalým - mnou naprosto nepochopené a zbytečné. Problémy s alkoholem ten týpek v tomto podání rozhodně neměl. To bohužel vypadá jinak. No ... ale stejně na další díl půjdu. ... GA Cinema ()

Lokutus odpad!

Twilight mínus upíři a vlkodavci a nic jinýho navíc. Hlavní pipka/děvka jen běhá z/do postele hlavního retarda, kterýho vlastně nesnáší a jediný co se v celým filmu děje je jedna trapně natočená šukací scéna za druhou. Chudáci v kinech, co musí uklízet po státech nadrženejch třináctek, co se na tuhle dementní píčovinu hromadně poženou a zajistí tak, že tahle zhovadilost bude mít tři prdele dalších ještě debilnějších pokračování. ()

Harfenik

Po špatné jedničce, kde světlo světa spatřil nejhorší herecký výkon "drsného zlobivého boye" v podání mladého Voldemorta, přichází nic moc dvojka, která má ale jednu výhodu, Voldemort už tam tak moc není. Tedy je tam hodně, ale ne pořád. Tessyna linka je v rámci žánru celkem zajímavá, ostatní postavy jsou také ucházející, především pak skvělé dvojče Bena z přátel, a když zrovna Voldemort neukazuje, jakej to je drsňák, že má rád bolest při tetování, tak se na to dá i dívat. Samozřejmě pokud vypnete mozek, nevšímáte si občas klišé dialogů (obzvlášť cool vět, jak jsou všichni dokonalí) a při scénách s Voldemortem si zavřete oči a zacpete uši. ()

• I v pokračování můžeme zahlédnout autorku knižní předlohy Annu Todd. V klubu odpovídá na otázku, jaké knihy napsala. Odpovídá, „že tohle a tamto“. (Veeria)
  • Ve filmu je část, kdy zůstane Hardin (Hero Fiennes Tiffin) se Smithem (Max Ragone) sám. Smith si hraje s vláčky, zatímco Hardin sprostě nadává a Smith po něm slova začne opakovat (konkrétně F**k a S**t). V jednom ze záběrů je ale zřetelně vidět, že Smith pusou nehýbe, přestože slova v pozadí můžeme stále slyšet. (pityty)