Nastávajúci otec sa dozvie, že pochádza zo šestorčiat, a vydá sa na odvážnu cestu za svojou stratenou rodinou. Úlohy všetkých šiestich súrodencov sa ujme Marlon Wayans. (dixx)

BOURQUE

Na jednej strane si cením, že M. Wayans sa snaží zvládnuť až sedem rolí naraz. Na druhej strane však mu vyčítam, že ten scenár je dosť povrchný a samotný potenciál jednotlivých postáv nie je dostatočne využitý. M. Wayans sa snaží napodobniť E. Murphyho, ale zjavne mu to nejde podľa predstáv. „Komédia“ takmer bez zábavnejšej scény. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

SpicyNugget

Nastávající otec se dozví, že pochází ze šesterčat. Svých pět sourozenců nezná a rozhodne se je najít… Velmi slabé. Wayansovy filmy mám moc ráda, má osobitý a velmi sprostý humor, a tady mi to bohužel chybělo. Byl až moc fotříkovský. Ovšem 7 postav zahrál skvěle, za to klobouk dolu a jednu poctivou hvězdu za skvělý výkon. Bohužel mě to bavilo do čtvrtiny filmu, po návštěvě věznice jsem usnula. Když jsem to dokoukala, pokrčila jsem rameny a spala dál. ()

Malarkey

Odkaz na Zamilovaného profesora je zjevnej. Marlon Wayans si tu střihne sedm rolí a do setkání se ségrou ve vězení mu to docela i jde. Pak už to osciluje mezi trapností a komedií. Pořád jsem ale neměl problém to dokoukat. Spíš mě ale udivuje, že herec, který si před mnoha lety střihl více než luxusní roli v Rekviemu za sen se zasekl u komedií a parodií, které jsou sice relativně fajn, ale vracet se k nim rozhodně nikdy nebudu. ()

Sany33 odpad!

Ak to mám porovnávať so "Zamilovaným profesorom" z prelomu tisícročia je to veľmi zlé. Vtedy diváci neboli taký náročný na humor a v mase komédií ktorý vtedajší filmový priemysel pľul ako na bežiacom páse mohol tento film konkurovať. Doba sa ale zmenila a tento vrchol trápnosti pri ktorom sa mi ani nenadvihol kútik vôbec nevnímam ako poctu klasike z 90 rokov. Marlon Wayans je talentovaný herec na ktorého sa veľmi dobre pozerá. Svoju tvár ale požičal béčkovým komédiám a bezduchým paródiám. Aj toto je cesta ale snáď nikto nemôže čakať že za to bude patrične ocenený. 8% ()

dustur

Ani neviem, kde začať, lebo premňa je tento film neskutočná kravina, a to filmy z Marlonom Wayansom mám docela rád. Ale toto, mi miestami troška aj pripomínali ešte staršie komédie z Eddie Murphym , alebo z Martinom Lawrenceom, kde si zahrajú okolo šesť postáv v jednej osobe.. Bohužial pri tejto komédii, som sa snad na okamih iba raz max dvakrát zasmial, ale nič viac nič menej.. Ak sa raz budem nudiť ,tak asi si ešte raz pozriem film, ale aj to horko ťažko, lebo tento film zapadá do takej kategorie, že asi nikdy viac... Moje hodnotenie filmu ,je strašne slabá jedna hviezdička.. 1 / 5 ()

• Film se natáčel v Atlantě v Georgii. (SONY_)