Reklama

Reklama

Amjeon

  • Jižní Korea 암전 (více)
Horor / Mysteriózní
Jižní Korea, 2019, 86 min

Obsahy(1)

Mi-Jung je nováčkovská filmová režisérka a posledních 8 let připravuje (točí) horory. Jednoho dne se Mi-Jung dozví o filmu, který byl zakázán. A ráda by natočila podobný film, a proto Mi-Jung chce vědět o filmu víc. A tak se při pátrání o filmu setká s Jae-Hyunem, který je režisérem onoho zakázaného filmu. Jae-Hyun varuje Mi-Jung, aby na onen zakazaný film zapomněla, ale ona jeho varování ignoruje. Mi-Jung a její posedlost filmem ji vede k bizarním a strašným případům, které onu samotnou dostávají do nebezpečí. Podaří se jí nakonec natočit film? Nebo bude mít osud jiné plány? (Flekoun58)

(více)

Recenze (5)

xxmurphyxx 

všechny recenze uživatele

Na to, že to je Korea to bolo celkom slabé, aj keď stále lepšie ako väčšina americkej hororovej produkcie. Najväčší problém je atmosféra. Tá je síce vydarená, zlovestná a zahalená tajomnom a v daných momentoch pekne graduje, ale čo z toho, keď tam to aj končí. Človek v napätí čaká, čo sa zomele a....nič. Potom následuje pozvoľnejšia pasáž na vydýchanie a zas sa ide na vec, atmosféra graduje a....zase nič. A takto pomaly celý film. Škoda. Žiadna vyslovene zapamätateľná scéna tu nie je a celé to na konci vyšumí do prázdna. ()

Thomas_xxxxx 

všechny recenze uživatele

Podobne dobrý rozbeh ako indonézsky Ikut Aku ke Neraka, ale čím ďalej, tým to viac ide do kytek a nedokáže to absolútne udržať pozornosť. Dobrý začiatok sľuboval zaujímavý dej, ktorý však bol podaný strašne chaotický a pozornosť čím bližšie ku koncu, tým viac pokulhávala. Malo to dobrý potenciál byť dobrým filmom, čož ale nebolo. ()

Reklama

grizly007 odpad!

všechny recenze uživatele

Nudná hovadina a ještě horší herectví, klasická Korea. Koukat se dalo aspoň na tu holku, sice vypadala trochu jako tranďák v paruce ale pohlednej. :)) ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Ženská točí horory a má tvůrčí krizi ze studia na ni tlačí, že pokud do 14 dní nic neodevzdá tak končí tak ona něco hledá. Najde film od režiséra , který , když vysílaly všichni lidé se ho bály hrůzou a jeden divák tam tehdy umřel a rozhodne se o něm natočit film. Bohužel film je nudný rovnou to přeskočte na 50 minutu +- jelikož do té doby se nic neděje (názory, že se tvoří atmosféra a musí to mít nějak děj neberu) jen pořád sledujete tu ženskou jak pořád něco hledá a chlápka jak jí obnovuje na počítači smazané záběry z toho filmu . Nějaké vraždy máme až na konci a ani ty nejsou žádné terno zaujme maximálně ta s trubkou skrz hlavu. 40 procent ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Vcelku neoriginální zápletka o strašidelném filmu který zabíjí, aneb korejská variace na obdobné japonské mládežnické horrory. Je to tedy tentokrát malinko jinak, ale zase ne úplně jinak. A taky jsem se v tom ději chvílemi trochu ztrácel. Můžou za to všelijaké sny a flashbacky a vzpomínky míchané se současností a realitou. A samozřejmě za to může moje nepozornost. A za tu může film, protože si mou pozornost nedokázal udržet. Jediné dvě scény, které si na chvíli zapamatuju: Šílený režisér smrtně chrčí na oprátce hozené mu duchem a nezdravě ambiciózní scénáristka, i když notně vystrašená, vytáhne pohotově mobil a natáčí ho, místo aby mu pomohla. A když o chvíli na to chrčí na oprátce ona, vytáhne zase mobil a natáčí se selfie kamerou. Tak tomu říkám oddanost filmařině! ()

Galerie (37)

Reklama

Reklama