Minuta po minutě

• Česko 10 minut pravdy (více)

Drsný thriller o muži, který ztratil během bankovní loupeže paměť. Kousek po kousku musí složit chybějících 10 minut své paměti, aby zjistil, kdo ho sabotoval. (Bontonfilm)

Sa.sa

Zajímavý film o loupeži, zradě a pomstě. Zajímavý konec aneb za vším hledej ženu... Ta čistička se s tím teda nesrala a o peníze jde vždy na prvním místě ;) ()

Honza2211

Tak především Vážení: co byste čekali v sobotní večer na PRIMĚ v HD rozlišení s českým dabingem? 10 Minut Pravdy s Brucem Willisem jako reklamní tahákem a hlavním hrdinou gansterem Michaelem Chiklisem alá "Prasečí Hlavou" v hlavní roli? Parádní BÉČKOVÁ krimi-thriller-střílačka s relativně standardní zápletkou, která se ze začátku jeví jen jako bankovní loupež, ovšem časem přetransformuje v relativně zajímavý a chytlavý příběh nebo spíše pronásledovačku všech navzájem, kde všichni po sobě jdou a hodlají se sejmout. Bruce hraje šéfa, který všechno ví a dávno předtím už věděl. Připomnělo mi to mladší léta, kdy jsem přesně takový typ béčkových krimi-akčňáků sledoval v TELEVIZI. U mě naprostá spokojenost, a zasloužených 80%, které se z mého pohledu jeví jako naprosto objektivní hodnocení filmu. Po zhlédnutí jsem téměř v šoku z neuvěřitelně nefér 29% celkového hodnocení, tak musím vyrovnat váhy a nadhodnotit o jednu hvězdu více! Navíc co mě příjemně překvapilo je VYNIKAJÍCÍ podbarvení filmu a slušná, kvalitní celková úroveň, která nezklamala ničím. Skoro až oddechovka s relativně dobrým koncem. Film je rozhodně o HODNĚ lepší než Trauma Center. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Tak si vzpomeň!" Film o muži s prasečí hlavou, který ztratil během bankovní loupeže paměť. Mizerný dialogy a mimořádně špatně natočené přestřelky. Mám tu podezření, že se Bruce Willis s ostatními herci za celé natáčení snad ani neviděl. Bruce Willis hraje šéfa gangsterů, který je zde spíše jen jako přítel na telefonu. JINAK: Loupež banky, zrada, pátrání po zrádci a následně pomsta. Nevidím v tom nic originální. - 30%. ()

RADX1

Když vidím ta hodnocení, tak to moc nechápu. Klišé jde říct už dnes o čemkoli a je jen otázka jak je člověk na to naladěný. Já byl naladěný asi lépe než zbytek a nebo jsem neměl taková očekávání. Akce průměr bez megacool efeků, nějaké napětí, zápleka přímočará, ale OK. Celé mi o připomíná defacto už klasické tituly z přelomu minulého století. Nenudil jsem se, netáhlo se to jako syrup a ani to nebylo bůhvíjak monotónní. ()