Penzion osamělých srdcí

• USA Falling Inn Love

Manažerka v sanfranciské společnosti vyhraje penzion na Novém Zélandu, rozhodne se opustit městský život a starou nemovitost předělat s pomocí fešáckého řemeslníka. (Netflix)

Streeper

Hlavní hrdinka až příliš naivní a hloupá. Vážně by si někdo myslel, že vyhraje krásný nově zrekonstruovaný penzion jen za napsání eseje? Doslova jsem si ťukala na čelo. Potřebovala jsem se podívat na nějaký oddechový ne moc náročný film a tohle to splňuje. Je to typ filmu, který by se líbil mojí mámě (zbožňuje Rosamunde Pilcher), já bohužel takové harlekýnovské filmy nemám ráda. Až moc jednoduchý a předvídatelný děj bez pořádného záporáka nebo alespoň pořádné zápletky. ()

Marsik

NETFLIX - Upozornění: Tento film je kýč jako prase! Připomnělo mi to časy, kdy přesně tyhle filmy běžely na Hallmarku a máma to sledovala každý víkend. A já občas, jako malý naivní chlapec, k tomu přisedl také. Zpět k Falling Inn Love...hlavní hrdinka je taky tak trochu naivka, hlavní hrdina toporný a dialogy psala nejspíš nějaká senilní babička. Zkrátka to někdy rvalo uši a s manželkou jsme se x-krát přistihli, jak se smějeme hlouposti dialogů, až nám bylo za ně trapně :-) No ale jedno pozitivum bych na tom přece jen našel - rekonstrukce objektu, to plánování okolo a samotná rekonstrukce se mi líbila. Cítím, že se hodnocením pohybujeme kolem průměru, ale 3 hvězdičky by byly nespravedlivé vůči ostatním filmům, které jsem ohodnotil 69%. Proto dávám jenom 2* a režisérovi této záležitosti, který má BTW na starosti i kultovní Velmi nebezpečné známosti vzkazuji, ať se pochlapí a nepouští se do projektů typu Penzion osamělých srdcí, Prostě sexy či Chlupatá odplata. 49% (with J.) ()

Kritik.

Jeden z lepších romanťákov. Milé, ľahké, samozrejme predvídateľné, ale presne to niekedy človek (hlavne žena) potrebuje :-) Herci pomerne sympatickí, komunikácia medzi nimi funguje. Film nie je úpne prvoplánový, čo je celkom fajn. Dosť pripomína mestečko Stars Hollow z Gilmoriek. ()

silentname

Tak toto bol teda riadny trapas. "Falling Inn Love" by som reálne ani nemal nazvať Netflix film. Toto je skôr film pre Hallmark. Alebo Prima Love. So všetkými TV kvalitami v podobe mizerných hereckých výkonov, starých a vysoko otrepaných klišé a veľmi nevtipnej komédii. Ani neviem čo som si myslel, že z toho bude, no reálne neviem čo inak o tomto ani povedať. Je v tom úplne všetko. Nebudem to ani rozoberať. V momente ako film začnete pozerať, tak to pochopíte raz dva. Nič originálne tu nie je. Christina Milian podľa mňa nie je dobrou herečkou. A počas úvodu to absolútne vo filme zabíja. Postupne už jej výkony nie sú tak vysoko teatrálne, no aj tak o jej hereckých kvalitách toho moc nepoviem. Anna Jullienne je však absolútnou ukážkou mizerných hereckých výkonov s tak falzetovým hláskom, kde som skutočne nemohol ju po chvíli počúvať. Bola neznesiteľná. A okrem toho jej rola je tak vysoko jednoznačná, až to bolí. Celé zle. Adam Demos to hrá okey, je tu pár okey fórov a okrem toho je tu ešte pár celkom pekných záberov prírody Nového Zélandu, no inak nepoviem o filme reálne vôbec nič, čo by ma nejako nadchlo. Pravda je taká, že všetky postavy, všetky scénky, všetky momentky sú napísané ako pre lacný TV film a pre mňa je to proste len bezduché, lacné a trápne. Škoda peňazí, ktoré na tento film išli. Hodnotenie: D- ()

danielosbourne

Příjemná romantická komedie, která má svoje příjemné a humorné momenty, ale po většinu filmu se zbytečně tlačí na pilu a ve výsledku to mnohdy nevyšlo moc dobře. Co se mi opravdu na filmu líbilo, byla idylka, která nastala mezi hlavní hrdinkou a obyvateli městečka. To jsem si opravdu užíval. Bohužel nemůžu jinak, ale musím jít pod průměrné hodnocení, i když jsem si film poměrně užil. Ale takhle by to nešlo. Opět se potvrdilo pravidlo, že méně je někdy více. ()