Penzion osamělých srdcí

Gareth Edwards

Kostýmy:

Sara Beale
  • silentname

Tak toto bol teda riadny trapas. "Falling Inn Love" by som reálne ani nemal nazvať Netflix film. Toto je skôr film pre Hallmark. Alebo Prima Love. So všetkými TV kvalitami v podobe mizerných hereckých výkonov, starých a vysoko otrepaných klišé a veľmi nevtipnej komédii. Ani neviem čo som si myslel, že z toho bude, no reálne neviem čo inak o tomto ani povedať. Je v tom úplne všetko. Nebudem to ani rozoberať. V momente ako film začnete pozerať, tak to pochopíte raz dva. Nič originálne tu nie je. Christina Milian podľa mňa nie je dobrou herečkou. A počas úvodu to absolútne vo filme zabíja. Postupne už jej výkony nie sú tak vysoko teatrálne, no aj tak o jej hereckých kvalitách toho moc nepoviem. Anna Jullienne je však absolútnou ukážkou mizerných hereckých výkonov s tak falzetovým hláskom, kde som skutočne nemohol ju po chvíli počúvať. Bola neznesiteľná. A okrem toho jej rola je tak vysoko jednoznačná, až to bolí. Celé zle. Adam Demos to hrá okey, je tu pár okey fórov a okrem toho je tu ešte pár celkom pekných záberov prírody Nového Zélandu, no inak nepoviem o filme reálne vôbec nič, čo by ma nejako nadchlo. Pravda je taká, že všetky postavy, všetky scénky, všetky momentky sú napísané ako pre lacný TV film a pre mňa je to proste len bezduché, lacné a trápne. Škoda peňazí, ktoré na tento film išli. Hodnotenie: D-(27.9.2019)

• Melodrama

Film patří do produkce Netflix mezi ty méně zdařilé. Pokud chcete zahnat nudu nebo kulisu na sobotní odpoledne, proč ne. Pokud to berete jako romantiku proč ne. Docela mě štvala hlavní herečka Christina Milian, která svoje "slabé" herectví se snažila skrýt za podivné škleby a pitvoření (přesně o tom mluvila Jana Hlaváčová). Velký herec se nepotřebuje šklebit a různě pitvořit. Docela bych ale věřila, že z Američanky budou na malém městě paf,nic se tam neděje a tahle holka je "jiná". Vyloženě strašný to není, chvílema trapný, ale viděla jsem horší :-)(13.6.2020)

Jeden z lepších romanťákov. Milé, ľahké, samozrejme predvídateľné, ale presne to niekedy človek (hlavne žena) potrebuje :-) Herci pomerne sympatickí, komunikácia medzi nimi funguje. Film nie je úpne prvoplánový, čo je celkom fajn. Dosť pripomína mestečko Stars Hollow z Gilmoriek.(14.10.2019)

• haWranka

Je to taková zfilmovaná harlekýnka. Na tom bych neviděla nic špatného. Pokud chce člověk oddechovou romantiku, tak takový typ filmu neurazí. Bohužel tady bylo až moc kýčovitého kýče, totálních klišé a šílené předvídanosti. Ovšem největším problémem byla hlavní hrdinka, totiž úplná blbka bez špetky charismatu, a já vůbec nepochopila, proč si ji lidé v městečku oblíbili. A to nemluvím o tom, jak mizerně byla zahraná. Vše tak zachraňuje jen sympaťák/Superman Adam Demos.(29.8.2019)

Aha, překvapilo mě jak málo má tento film procent. Našla jsem jej na netflixu a schválně se nekoukala na hodnocení, ať jím nejsem ovlivněná. V poslední době jsem na romanticke filmy neměla opravdu štěstí, ale tenthle mi přišel docela povedený. Samozřejmě, že byl předvídatelný a jsou lepší, byl to spíše průměr, ale zároveň to byla příjemná oddechovka a místy i sranda. Klidně i doporučuji.(15.5.2020)