Lindenstraße - Das 20. Jahr - 2004/2005 (2004) (série)
Hrají
Anja Antonowicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Philipp Brammer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Richard Wagner (1983) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Anna Sophia Claus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)
Knut Hinz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Das Erbe der Guldenburgs (1987) (seriál)
Joris Gratwohl
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Heinz Marecek
Rakousko
Nejlepší seriály:
War and Remembrance (1988) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Petra Luisa Meyer
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Klaus Nierhoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hrdinové (2006) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Anna Nowak
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Rebecca Siemoneit-Barum
Západní Německo
Gunnar Solka
Východní Německo
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Andrea Spatzek
Rakousko
Nejlepší seriály:
Zámecký hotel Orth (1996) (seriál)
Jacqueline Svilarov
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Ulrike C. Tscharre
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marcus Venghaus
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Sybille Waury
Západní Německo
Moritz Zielke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)