poster

Blbec jménem zákona

 • Česko

  Torrente: Blbec jménem zákona

 • Španělsko

  Torrente, el brazo tonto de la ley

Akční / Komedie / Thriller / Krimi

Španělsko, 1998, 97 min

 • ivan_drago
  **

  Tak tohle mě minulo obloukem... i když uznávám, že zpocenější film jsem neviděl... Představte si všechny špatné vlastnosti, které může policista mít a vynásobte to nekonečnem a přiblížíte se charakteru Torrenteho... Náznaky jisté satiry zde jsou, ale většina vtipů moc tlačí na pilu a dle mého jsou neobratné a bez určité lehkosti. Uvidíme co druhý díl. Ze slušných vtipů si vzpomenu jen na ten s fanoušky Realu...(5.1.2012)

 • RobLord
  ****

  Metalák z El Dia de la Bestia Álexe de la Iglesii, tedy Santiago Segura, natočil totálně chlíváckou komedii, ve které si rovnou střihl hlavní roli: upoceného, obézního a zábavně prasáckého Bouřliváka. Ráno, když se vzbudí z vopice, vyveze invalidního otce žebrat na ulici, aby bylo na živobytí; pak profláká den chlastáním, pokřikováním na šikmovoký, černý huby a šlapky, mno a večer se totálně zleje, aby se výborně cítil ve službě, ze které ho dávno vykopli. Spolu s obrýleným sousedem, kterému píchá sestřenku - prodavačku z rybárny, řeší velký případ - pronásleduje drogovou mafii. Já osobně u tohohle filmu řval smíchy. Naprosto mě odrovnala scéna, ve které Bouřlivák objednává jídlo v čínské restauraci a pak také telefonní hovor mafiána v kostele. Naposledy jsem se takhle královsky pobavil jako kluk u italských komedií.(14.5.2012)

 • Ratherfly
  ****

  Hehe, Torrente je fakt zkurvysyn - o tom žádná:) ,ale tak neodolatelným způsobem, že jsem té jeho propocené, arogantní a vypočítavé postavě musel fandit. Škoda jen, že si snímek neudrží "kvalitu" z úvodu po celou délku filmu a taky toho, že Segura líp nenapsal postavu hlavního záporáka, který je dost o ničem (v porovnání třeba s jinými vedlejšími postavami) - respektive, že je to takový fádní pičus, co by možná u jiného filmu bohatě stačilo, ale na tuhle psychárnu je to trošku málo.(5.8.2008)

 • Enšpígl
  *****

  Bouřlivák je jedinej chlap na světě, kterýho nekonečně miluju. Když se ve tři ráno potácím zlitej jak dělo po chodbách Showparku a vykukujou tam na mě děvky všeho druhu, tak místo abych byl rajclej, tak si vzpomenu na Bouřliváka a začnu se chlámat jak hovado a exotická pindička s tangama tak malejma, že by se nedali ani krájet na mě jenom nechápavě zírá. Pak už stačí jen zařvat, "Atléééético, děvky moje milovaný" a má pocta Bouřlivákovi dokonána jest.(14.9.2012)

 • Lumberjack
  ***

  Čekal jsem od toho daleko více, neříkám, že to je úplně špatný - občas jsem se i zasmál, ale čekal jsem odzbrojující hlášky, které se nedostavily a v prvních minutách mi Bouřlivák nebyl ani moc sympatický... EDIT: Tak po druhém zkouknutí zvedám o jednu hvězdu a chystám se na zbylé díly...(20.7.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace