Reklama

Reklama

Recenze (3)

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Hodně nadstandardně zpracovaný making of, který diváka provede celou produkcí a ukáže, co všechno tvorba takového loutkového seriálu obnáší. A i když jsem si mnohé dokázal představit během sledování, realita je ještě daleko šílenější. Tahle produkce byl jeden obří kolos plný nadaných umělců, loutkařů, sochařů, tesařů, a obecně lidí, kteří dokázali svou vizi uskutečnit tak, aby uctili původní dílo a ještě ho rozšířili. Až jsem si říkal, že divák na té obrazovce dost možná postřehl jen zlomek toho, co pro ten seriál bylo vytvořeno, a že je to vlastně strašná škoda. ()

xmatysekx 

všechny recenze uživatele

Velmi užitečný dokument nechává nahlédnout pod ruce velmi šikovným řemeslníkům, umělcům. Vidět, jak vznikaly lokace do skvělého seriálu od první skicy přes broušení polystyrenu po česání chloupků bylo naprosto dechberoucí. Ještě více mě to utvrdilo v tom, že ten seriál je něco výjimečného. ()

Víteček 

všechny recenze uživatele

Informativní, ale pořád je to jen "Making of" a tomu prostě plný počet dát nemůžu. To už by musel být zcela výjimečný počin. Ale teda práce s a výroba takové loutky, to je řádná fuška, to vám povím, přátelé. ()

Reklama

Reklama