Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

marta.parik

Dal jsem tento díl, bohužel, celý... Nejenže tomu idiotovi koukal celou dobu mikrofon, tak špatné hraní jsem jakživ neviděl, nehledě na naprosto příšerný scénář a vtipy, které víceméně nebyly vtipné, byť se o vtipnost pokoušely, minimálně Soukupovým smíchem po nich... Myslel jsem si, že s nejhorší politickou satirou jsem se setkal v Tele tele, ale teď už si s klidnou hlavou mohu říci "zlaté tele tele". Chce se mi zvracet, chci se podřezat, chci radši spáchat genocidu v Iráku, než abych dal druhej díl... hnus, odpad, mrdka, zvratky ()

gruzdej

Toto dílo se vymyká kategorizování, protože personifikovaná duševní porucha dosud nikdy nehrála v seriálu hlavní roli. Debut je to možná rozpačitý, ale je třeba uznat že se patrně ještě nezrodil scénárista, který by hrajícímu onemocnění dokázal napsat scénář a režisér, který by nemoc dokázal herecky vést. Není to odpad, přiléhavější by bylo hodnotit -80% ()

sew810 odpad!

Normálně bych si to nedovolil, ale po 3 minutách kobercového útoku debilitami toho lobotomizovaného poloidiota z displeje mého telefonu, jsem musel zaujmout takto kruté stanovisko. Malý poznatek pro ČSFD, nemohli by jste vytvořit i mínusové hodnocení? ()

Skuli7 odpad!

Nechápu, jak se může něco takového vůbec vysílat. A co nechápu ještě víc, jak to někdo může dobrovolně sledovat. ()

gorerated odpad!

Zrovna lezim v nemocnici kde jsem musel podstoupit operaci. To znamena ze jsem se probudil s cevkou v mocaku. Kdyz mi to vyndavali, videl jsem vsechny svaty. Sestoupil ke me svaty petr, a rika ze muj cas jeste nenastal. Potom co mi curakem projelo vojsko mordoru slozene z rezavejch ziletek. Dva dny jsem nosil vlozku na unik krve a pri pomysleni na to vyndavani se mi kroutej i nehty na nohou deti ktere nemam. Bych si klidne celou tuhle proceduru dal znova a jeste bych podekoval. Nez abych videl jen minutu tohoto hnisaveho vytoku ktery se zdraham oznacit za televizni zabavu. ()

yaneczech odpad!

Soukup je herec od přirození. Samohana se samomluvou, Hamlet bez Hamleta a paní, co obstará všechny vedlejší role... Jsem zvědavej, jak se k tomuto zločinu proti lidskosti postavil Rada pro televizní a rozhlasové vysílání... ()

Seven47 odpad!

Po odkoukání dvou minut tohoto pořadu jsem byla v takovém šoku, že jsem si nemohla vzpomenout na heslo na ČSFD a musela jsem si ho zresetovat. ()

Franki69 odpad!

První tři minuty se ve scénáři jmenovaly "Mokry sen Jaromíra Soukupa" dál už jsem tu hrůzu dokoukat nemohl, protože vyletěly pojistky. ()

Raz2 odpad!

Tak si to srhňme, premiér v podání Jaromíra Soukupa je samolibý slaboduchý křupan, trpící samomluvou a mluvící o sobě v množném čísle. Má neodolatelnou touhu všechny poučovat a pronášet patetické proslovy před kýmkoliv, kdo je po ruce, když zrovna po ruce nikdo není, přednese ho sám před sebou. Scénář vypadá, jak kdyby jej psala prodavačka z vesnické samoobsluhy, protože ta si asi tak nějak práci premiéra představuje. Ostatní postavy působí dojmem, že jsou mentálně retardované, určitě se jedná o zaměr, protože kdokoliv jiný by vypadal vedle Jaromíra Soukupa inteligentněji. Vtipné to není ani trochu, je to spíš taková sonda do psychiky hlavního protagonisty a člověk se směje jen tomu, jakej je to debil a duševní mrzák. Že to celé nedává smysl a nikdo tam neumí hrát, ten zmar ještě umocňuje. To není ani na úrovni ochotnického divadla, něco podobného člověk uvidí maximálně někde na školní besidce. ()

Anialis odpad!

Tento seriál má zatím jeden díl a doufám, že u něj i zůstane. Že je Jaromír Soukup narcis bez hereckého talentu, bez smyslu pro humor a bez páteře všichni víme, není potřeba to dále dokazovat tímto seriálem, který bych nepouštěl ani ve věznicích jako formu tortury. Můžeme jen doufat, že Jaromír Soukup udělá příště něco, co bude mít větší hodnotu pro kinematografii, třeba že půjde spát. ()

Polgedney odpad!

Opravdu málokdy dávám odpad, ale u tohohle jsem musel, protože jediný co na tom bylo vtipnýho, byla ta roztřesená kamera. ()