Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

JBMAVERICK odpad!

Naprostý dno, ale naštěstí nemusim říkat český seriálový tvorby. Tohle je tvorba pouze jednoho člověka. Totálního idiota bez špetky soudnosti. ()

phoenixer odpad!

Za mě naprosto fenomenální fekálie. Seriál navazuje a rozvíjí již dlouholetý barandovský scénář. Prakticky se jedná o obskurně známou Jaromírovu felaci Jaromírem. Již u prvního dílu vidíme velký posun u tangenciálního myšlení našeho hlavního hrdiny, který je velmi hloubavý člověk. Pokud je scénárista sám Jaromír, tak by se měl zamyslet nad svým fetišem pro monology. Mnohdy totiž divák, pozoruje dlouhé minuty pouze narcistické poruchy osobnosti. Zařazení do kategorie komedie, bych možná ještě přehodnotil. ()

FOCKE_WULF odpad!

Sméagol promlouvá sám k sobě, je to bizár se vším všudy. Jeho poruchu psychiky bych diagnostikoval jako Masturbační osobnost, jedná se tedy o chorobné venčení ega a nevyžádané sdílení poznatků pacienta. Už jsme však přežili horší filmové nepovedky - normalizačního Hrocha, magnuskův Školní výlet či turecké Hvězdné války, ty byly asi nejvíc toxické. Hodnocení 2% je přiměřené. ()

Warhaus odpad!

zajímavý nápad, ale to podání... Opět doslova nepopsatelný a neuvěřitelný výkon Soukupa, který jakoby přišel na plac a a stejně jako ve všech svých pořadech řekl režisérovi (pokud tam vůbec nějaký je): ,,Jedu přímo, nestříháme''. Pak to vypadá jak vypadá, desetkrát se přeřekne v jedné větě, vtip, který se snaží říct ztratí pointu už v počátku, neustále přítomné trapné ticho, a ani jedna scéna, která by mě opravdu bavila. A to jsem ještě ani nezačal politickou objektivnost. Jestli Talkshow Jiřího Ovčáčka si z nás nemá dělat jenom srandu, tak Premiér zaručeně ANO. A pokud to myslí vážně, tak se už jen můžeme zasmát jeho slovům: ,,Kritika je proto, protože mi závidí..'' ()

awelone odpad!

Soukupův monolog doplňující se občasnými scénkami připomínajícími začátek hodně špatného péčka. Až budu chtít někoho mučit, pustím mu nonstop celou sérii. ()

MoriM odpad!

chtěl jsem to nějak ohodnotit, ale bojím se, že by to bylo tak špatný, že bych rovnou dostal pozvánku na konkurz na novýho asistenta premiéra. škoda slov. neskutečný bizár. ()

Hovnex

Hrdina, jakého Česko zasluhuje, ale ne kterého teď potřebuje. Budeme ho pronásledovat, protože on to unese. Protože on není hrdina, ale mlčenlivý strážce a bdělý ochránce. Je to Premiér. ()

crackonosh odpad!

Jednou jsem si hrál s lahví od okurek a zůstala mi omylem v tlustém střevě, tak jsem musel na bolestivou operaci. Ale nebylo to nic proti tomu, jak mi krvácely oči, uši a konečník, když jsem se díval na pilotní díl Soukupova Premiéra. ()

hyper01 odpad!

Mám takové tušení, že až umřu a půjdu do pekla, tak tam bude na trůně sedět Jaromír Soukup a 24 hodin denně mi bude pouštět tuhle pičovinu. Když si člověk říká, že níž už klesnout nejde, tak přijde tenhle "komik" a pokaždé to pomyslné dno ještě prohloubí. ()

TetaJane odpad!

Program sem, program tam, jaký další udělám? ... Doufám, že v Bohnicích panu "Premiérovi" už zarezervovali pokojíček. ;) ()

kukkik odpad!

Alternativní obsah od Mikýře je dostatečně výstižný pro tuhle.. věc: "Seriál se odehrává během několika dní v hlavě 50letého psychopata. Smutný příběh vás ponoří do světa zanedbaných mentálních poruch a představy protagonisty o tom, že je významný politik vás rozesmějí i rozbrečí. Rozklad a zpodobnění lidského osamění a nenaplnění, mluvení nahlas, i když nikdo není v místnosti, kontrast záběrů z věřejných médií a vlastních představ. To vše je seriál Premiér." ()

cdome.82 odpad!

Toto svěží dílo Jaromíra Soukupa vysaje všechny sošky Jaromír Jaromíra Soukupa na letošním udílení cen Jaromíra Soukupa. Edit: A mám zlatého Jaromíra Soukupa - dokoukáno do nejposlednějšího konce a kompletního rozpadu osobnosti! Rád bych svůj původní komentář doplnil, ale nechci tu spoilovat, té řadě nešťastníků, která je nepochopitelně pozadu :) ()